Osláv Deň zamyslenia kúpou legendy na ScoutShop.sk za narodeninovú cenu

  Promo
627

Opäť prichádza ten jeden deň v roku, kedy skautský internetový obchod ScoutShop.sk rozdáva darčeky a chce potešiť všetkých naokolo zľavou na jeden vybraný produkt. Po minuloročnej knižnej klasike Skauting pre chlapcov prichádza na rad stále populárne skautské fialové tričko.

Vzhľadom na tohtoročné pokračovanie tejto špeciálnej akcie, ktorá je aktívna len jeden deň a to práve počas 22. februára, môžeme povedať, že nám vzniká milá tradícia, kedy chce ScoutShop.sk aj takýmto spôsobom osláviť tento výnimočný deň.

Už sme si všimli, že ScoutShop nie je ten typ eshopu, ktorý znižuje svoje ceny každý týždeň v inej sekcii. Rovnako ako neposkytuje rôzne zľavy. Ako sám uvádza, dôvod je jednoduchý. Už pri cenotvorbe nastavuje svoje konečné ceny čo najvýhodnejšie pre svojich zákazníkov, pre nás, skautky a skautov, pre ktorých je primárne určený. Práve preto tu nie je priestor na zľavové tornáda či iné výnimočné dni, kedy by sa dalo nakúpiť (ešte) výhodnejšie. Ceny totiž už výhodne počas celého roka sú. Výnimkou je azda len jeden deň, 22. február, ktorý je jedinou ihlou v kope sena, kedy si vyberie len jednu jedinú vec, ktorú máme radi a ktorou nás chceme potešiť.

Narodeninová zľava

Prvé celosvetové oslavy Dňa zamyslenia sa uskutočnili 22. februára pred viac ako deväťdesiatimi rokmi, v deň spoločných narodenín lorda Baden-Powella, zakladateľa Skautského hnutia a jeho manželky Olave, svetovej náčelníčky skautiek. Tak sa začala tradícia a Deň zamyslenia, ktorý má dlhú tradíciu aj na Slovensku, bol na svete.

Keďže narodeniny sa spájajú s obdarovávaním, tak práve v tento deň, 22. februára, môžete opäť získať darček v podobe zľavy. Tentokrát na legendárne fialové tričko s mozaikou skautských hesiel vo výške 36% a celkovej hodnote 4 eurá.

Ako získať darček?

  1. prihlás sa na odber noviniek
  2. 21. februára ti pošleme zľavový kód
  3. kód bude možné uplatniť len 22. februára na nákup fialového trička Skauting v dámskej a pánskej variante prostredníctvom online nákupu na www.scoutshop.sk (maximálny počet na jeden zľavový kód/emailovú adresu sú 3 kusy)
Marián Suvák - Punťo
Šéfredaktor časopisu Médium a koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ