Osláv 100 rokov roveringu originálnou nášivkou

Promo

Tento rok je to už sto rokov odkedy vo svete vznikol rovering, teda akási nadstavba skautského programu pre starších. Oslavuje sa aj u nás, na Slovensku.

Pri príležitosti tohto okrúhleho jubilea vydal svetový skautský obchod sídliaci v Británii túto jedinečnú príležitostnú nášivku s motívom a logom 100 rokov roveringu. Celosvetovo predávanú nášivku zaraďujeme aj do našej ponuky a veríme, že si ju nejeden rover našije na svoju rovnošatu alebo iné, podľa neho vhodné miesto.

Ide o príležitostnú nášivku, ktorá sa našíva do priestoru nad pravé vrecko skautskej košele v priestore nad nášivkami Slovak republic a prípadne ocenením 7 ľalií. Jej nosenie sa odporúča v roku osláv, prípadne do jej možného nahradenia aktuálnejšou nášivkou.

Marián Suvák - Punťo
Šéfredaktor časopisov Skaut a Médium.
ZdrojScoutShop.sk