Osláv Deň zamyslenia kúpou skautskej klasiky za narodeninovú cenu

  Promo
872

Na svete existuje asi len niekoľko kníh, ktoré sú tak známe ako Skauting pre chlapcov. Táto Baden-Powellova kniha spustila v roku 1908 lavínu, ktorá sa valí dodnes. Po prvom vydaní sa z nej okamžite stal najpredávanejší trhák a najčítanejší titul anglických chlapcov a dievčat. Vďaka ich nadšeniu sa zrodilo skautské hnutie.

Kniha pôvodne vychádzala v dvojtýždňových intervaloch v šiestich častiach. Skautský internetový obchod ScoutShop.sk prináša už druhé vydanie v slovenskom jazyku. Táto kniha je historickým pokladom, ktorý ponúka pohľad na skauting v čase jeho vzniku v roku 1908. Jej posolstvo, ale i mnohé časti sú atraktívne dodnes a aktuálne natrvalo. Predpokladáme, že sa stane súčasťou skautských sľubov v mnohých oddieloch a súčasťou knižnice mladých i dospelých skautov.

Narodeninová zľava

Prvé celosvetové oslavy Dňa zamyslenia sa uskutočnili 22. februára pred viac ako deväťdesiatimi rokmi, v deň spoločných narodenín lorda Baden-Powella, zakladateľa Skautského hnutia a jeho ženy Olave, svetovej náčelníčky skautiek. Tak sa začala tradícia a Deň zamyslenia, ktorý má dlhú tradíciu aj na Slovensku, bol na svete.

Keďže narodeniny sa spájajú s obdarovávaním, tak práve v tento deň, 22. februára, si môžeš do svojej knižnice kúpiť knižnú klasiku Skauting pre chlapcov v skautskom internetovom obchode ScoutShop.sk s 50% zľavou. Skvelý darček, ktorým môžeš spraviť radosť sebe alebo niekomu vo svojom okolí.

ZDIEĽAŤ