Postavia prešovskí skauti areál vodných športov? Pomôcť im môžeš aj ty

  Projekty
3709

49. zbor Geronimo z Prešova uspel v rámci prvého kola grantovej výzvy na pomoc komunitám Nadácie VÚB s projektom vytvorenia širokej verejnosti voľne prístupného areálu vodných športov na rieke Torysa v Prešove (za mestskou športovou halou).

Tu prešovskí skauti plánujú postaviť jednoduchú slalomovú vodácku dráhu a sprístupniť tak vodácke aktivity širokej verejnosti, prispieť tak rozvoju pohybu a zdravého životného štýlu u detí, mládeže, dospelých… a zviditeľniť tak meno Slovenského skautingu nie len v Prešove, ale na celom Slovensku.

O tom, či sa však projekt nakoniec podarí realizovať rozhodnú ľudia svojim hlasovaním na na stránke www.komunitnegranty.sk od 26.11. 2018 do 09.12. 2018 do 24.00 hod.

Hlasovanie

Je bezplatné a prebieha prostredníctvom overenia telefónneho čísla, na ktoré hlasujúci prijme SMS kód. Ten následne zadá na stránke a hlas odošle.

Na stránke www.komunitnegranty.sk je potrebné vybrať prešovský kraj
a projekt 49. zboru s názvom Areál vodných športov Prešov

Telefónne čísla budú použité iba na overenie hlasu (nikde sa neevidujú, nebudú slúžiť na marketingové účely). Z každého telefónneho čísla sa dá hlasovať iba raz.

Touto cestou by nás chcel 49. zbor požiadať o podporu daného projektu, zahlasovaním za neho, či šírenim tejto prosby medzi členmi vašich oddielov, doma, v okruhu spolužiakov, kamarátov, známych…. čím viac hlasov sa nám podarí získať tým lepšie. Podporené budú totiž len najlepšie 4 projekty.

Skauti a skautky z Prešova vám za to veľmi pekne ďakujú.

Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ