Kurz Vĺča+: Inšpirácia pre prácu so včielkami a vĺčatami

Program, Skauting
1560
Foto: Alexander Šedivý

Pracuješ so včielkami, alebo vĺčatami a potrebuješ nazbierať novú inšpiráciu? Chceš sa dozvedieť viac ako pútavou formou predstaviť deťom symbolický rámec, ktorý vychádza z príbehov a postáv z Knihy džunglí? Nie je ti jasné, prečo sa niektoré nášivky našívajú pred ich splnením a niektoré až po ich dokončení? Ako viac do programu zapojiť voľné programové moduly pre túto vekovú kategóriu? Čo robiť s deťmi, ktoré majú rôzne odlišnosti? Ak ťa zaujímajú odpovede na tieto otázky, tak neváhaj a prihlás sa na kurz Vĺča+.

Kurz je určený pre vodcov, ktorí už niekoľko rokov pracujú s vĺčatami, ale i pre tých ktorí sa s nimi ešte len učia tvoriť program. Počas zábavných workshopov, akčných blokov či interaktívnych prednášok sa dozvieš veľa nového, naučíš sa ako pracovať s programovou ponukou pre túto vekovú kategóriu a môžeš zdieľať aj svoje nápady a skúsenosti.

Ak máš aspoň 15 rokov, chuť sa vzdelávať hravou formou pri tvorbe programu pre včielky a vĺčatá. Chcel/a by si byť súčasťou už tradičného kurzu Vĺča+ a zúčastniť sa prvýkrát jeho štvordňovej verzie, tak si rezervuj voľný predĺžený víkend 28. 4. – 1. 5. 2023 a vyplň prihlášku.

Základné info o kurze:

  • Dátum: 28.4. – 1. 5. 2023
  • Miesto: Zubák
  • Cena: 40€
  • Prihlasovanie do 21. apríla 2023

Ak máš akékoľvek otázky týkajúce sa kurzu, napíš nám na: ksinantova.terezia@gmail.com  

Tešíme sa na teba!

ZDIEĽAŤ