Poznáme víťaza veľkého Súboja odboriek

  Program
1541

Počas uplynulých troch týždňov sa na Instagrame Slovenského skautingu uskutočnil veľký Súboj odboriek. Takmer každý deň ste mohli hlasovať a vybrať si odborku, ktorá si podľa vás zaslúžila zvíťaziť. Po napínavých bojoch poznáme víťaza!

Top odborkou, ktorá vo finále Súboja odboriek získala vo finálovom boji najviac hlasov, sa stala odborka Prvá pomoc. Vo finále sa stretla s Táborníkom, ktorý získal 147 hlasov, zatiaľ čo Prvá pomoc až 364.

Čo to však pre odborku Prvá pomoc ako víťaza znamená?
Dve skvelé veci.

  1. V spolupráci so skautským obchodom ScoutShop.sk pripravíme špeciálny predmet s motívom odborky Prvá pomoc. Veríme, že tento predmet poteší mladých záchranárov a záchranárky. Keďže výsledky Súboja odboriek sú čerstvé, je konkrétna podoba predmetu ešte vo vývoji. Každopádne sa už teraz môžete tešiť!
  2. Odborka Prvá pomoc dostane vlastnú limitovanú zberateľskú verziu so zlatým lemom. Túto lahôdku nájdete taktiež na ScoutShop.sk.

Skvelá správa – ak ste vo finále hlasovali za odborku Prvá pomoc, zaradíme vás do hlasovania o tieto dve špeciálne ceny automaticky. Na troch z vás sa usmeje šťastie a ozveme sa im.

Nezabudnite tiež, že v obchode ScoutShop.sk je k dispozícii tiež skvelá lekárnička, ktorá vám pri plnení odborky môže určite pomôcť.

Predseda Programovej rady Slovenského skautingu.
ZDIEĽAŤ