Náramky k Zelenému a Modrému životu

  Program
1797

K výzvam ZelenýModrý život sme vytvorili špeciálnu novinku – náramok na ruku s piktogramami jednotlivých úloh. Vďaka náramku bude plnenie výzvy ľahšie na zapamätanie a viditeľné aj pre ostatných, ktorí sa môžu taktiež pridať.

Tieto náramky môžete získať zapojením sa do viacerých súťaží, ktoré nájdete v skautských médiách (časopisy, web) v nasledujúcich mesiacoch. Okrem toho ich darujeme tohtoročným účastníkom líderských rangerských škôl, vodcovských lesných škôl, Radcovského fóra a Skautského snemu.

SÚŤAŽ! Chceš jeden z týchto desiatich náramkov? K obľúbeným výzvam Zelený a Modrý život tu máme špeciálnu novinku – náramky na ruku s piktogramami jednotlivých úloh, vďaka ktorým bude ich plnenie ľahšie na zapamätanie a viditeľné aj pre ostatných, ktorí sa môžu pridať.
Sprav si fotku z plnenia niektorej úlohy výziev alebo selfie s tabuľkou, ktorú ideš vypĺňať alebo máš už vyplnenú. Nahraj ju na Instagram, nezabudni označiť @slovensky.skauting a pridať hashtag #zelenyzivot alebo #modryzivot podľa výzvy. Výhercov vyberieme 2. októbra.
Tabuľky k výzvam Zeleného a Modrého života nájdeš na www.zelenyzivot.skaut.sk a www.modryzivot.skaut.sk.
#skauting #sutaz #zelenyzivot #modryzivot #naramky #skauti #skautSK #slovenskyskauting #globalnevzdelavanie #globalko

Príspevok, ktorý zdieľa Slovenský skauting (@slovensky.skauting),

Tieto výzvy sa upriamujú na zlepšenie života prostredníctvom každodenných návykov. Skrz Modrý život mladí posilňujú charakter, počas plnenia Zeleného života sa zas učia ohľaduplnosti voči životnému prostrediu.

Tento projekt je realizovaný s finančnou podporou Európskej Únie. Za obsah projektu zodpovedajú výhradne partneri projektu a ako taký nemôže byť považovaný za stanovisko EÚ.