NOXeriál: Bill v inom kraji a v senníku!

  Program
1792

Už málokoho prekvapí, že Bill zvládol od svojho posledného príspevku ďalšie NOXové dobrodružstvá. Nezastaví sa a nám prináša nové príhody.

Bill: NOX #4 – V inom kraji

A je tu začiatok lesnej školy a s ním aj ďalší NOX. Tento krát v krásnej prírode Banskej Belej. Ako základnú formu som si vybral spánok v inom kraji. Bola krásna noc, patrila však k tým chladnejším. Nemôžem povedať, že by mi bolo horúco. Zato Káďovi muselo byť fajne v dobrom spacáku, s ktorým by len vonku spal. Začínam sa tešiť na teplejšie noci. Už nech sú tu.

Bill: NOX #4 – V senníku

Máj – lásky čas. Piaty NOX si dávam na ďalšej časti lesnej školy. Malebné prostredie Múzea slovenskej dediny v Martine si až pýta, aby človek spal von. Minulý rok som si tu odnoxoval formu spania pri kríži. Tohto roku 3 noci v senníku. Joj, či ma prepadla nostalgia. Noci v senníkoch sú mojou srdcovkou. Samozrejme všetci vieme, že to ujovi horári a poľovníci obzvlášť nemajú radi a nemalo by sa to. Tu v skanzene to bola pohoda. Žiaden poľovník a ani horár. Iba Hrobár 🙂 S Vilmenom, ktorému sa tiež nechcelo spať v bowlingu, sme tu v senníku prenocovali takto celú časť lesnej školy. Aký NOX bude ďalší? Uvidíme!

Senník – najlepší priateľ NOXáka

Nová profilovka?

Budúci týždeň vás čaká už posledný príspevok od Blik a Trielky!

Kompletné znenie podmienok pre voľný programový modul NOX nájdete po kliknutí na skauting.sk.

Predseda Programovej rady Slovenského skautingu.
ZDIEĽAŤ