NOXeriál: Igor, Majo, Dominika, Tomáš, Sago, Kubo a Adam na vyhliadke!

  Program
1498

Skauti z Vranova nad Topľou sa už nevedeli dočkať víkendu, ktorý opäť spojili s plnením voľného programového modulu NOX.

Skauti z Vranova: NOX #3 – S výhľadom na mesto alebo podobnou peknou panorámou

Už od pondelka sme sa všetci tešili na víkend. Tešili sme sa na ďalšie spoločné zážitky, na ďalšie záchvaty smiechu pri spomienkach na „staré skautské časy“, na ďalšie chvíle strávené spolu. Nemohli sme sa dočkať sobotňajších popoludňajších hodín, kedy sme mali možnosť vypadnúť z toho obyčajného stereotypu. Prísť na iné myšlienky a neriešiť veci, ktoré nás denno-denne prenasledujú v myšlienkach. Jednoducho – odviazať sa po skautsky. Čo to znamená v praxi?
Sedmička je magické číslo a aj táto noc v prírode bola magická. Bolo nás presne sedem – Igor, Majo, Dominika, Tomáš, Sago, Kubo a Adam – a spolu sme vytvorili úžasnú atmosféru pri najvyššom vrchu pahorkatiny nad Michalkom – vrch Bučky (528,8m.n.m.). Určite nezabudneme na palacinky, ktoré Dominika robila večer na prírodnom ohni – varič jej Igor zabavil. Síce boli také obschnuté, že sa nedali stočiť, ale veľmi chutili. Noc bola super, pospali sme si do pol ôsmej. Ráno bolo z Bučkov vidieť dokonca aj Tatry. Dobrá nálada nás neopustila v žiadnej situácií a odnášame si veľa zážitkov.

Takto sme sa dokázali odviazať bez alkoholu a iných nekalých vecí. Postačí Vám len chuť objavovať, dobrá nálada, spacák a úžasní priatelia.

Skauti z Vranova 🙂

Príprava na noc pod prístreškom

Tuhé, no chutné palacinky počas prípravy

Nádherné ráno s výhľadmi

Budúci týždeň sa vám predstaví nový nadšenec NOXu – Jakub zo 78. zboru Tatranskí orli Poprad. Nebral na nič ohľad a rozhodol sa začať survival módom!

Kompletné znenie podmienok pre voľný programový modul NOX nájdete po kliknutí na skauting.sk.

Predseda Programovej rady Slovenského skautingu.
ZDIEĽAŤ