NOXeriál: Tarzan, Stratená a Krokodíl s výhľadom na mesto!

  Program
1271

Voľný programový modul NOX zasiahol rangerov a roverov na celom Slovensku a Námestovo nebolo výnimkou. Členovia tamojšieho zboru sú späť i s ďalším NOX dobrodružstvom.

Tarzan, Stratená a Krokodíl: NOX #2 – S výhľadom na mesto

Už po tretíkrát sme uvažovali, kde by sme mohli zažiť krásu NOXu. Po dlhom rozmýšľaní, ale krátkom rozhodnutí sa Tarzan a Stratená vybrali na vrch v Kline, kde je nielen nádherná príroda s výhľadom na mesto, ale aj socha Krista vykupiteľa týčiaca sa k oblakom. Keďže je to turisticky ale aj duchovne populárne oravské miesto, od začiatku sme tam neboli sami. Našli sme si rovinku, kde by bolo možné postaviť si prístrešok a dali sme sa do práce. Po zhotovení prístrešku sme si založili oheň a uvarili sme si výborný puding , ktorý po dobrej práci prišiel vhod a až do západu slnka sme si vychutnávali oravskú panorámu. Vďaka priaznivému počasiu sme mali veľmi dobrú viditeľnosť. Aby nám nebolo smutno, spoločnej noci sa zúčastnil aj Krokodíl, ktorý na nás dával pozor celú noc 🙂 Ráno sme sa zobudili na budík, keďže niektorí z nás museli ísť do práce, a užili sme si krásny východ slnka. Držte nám palce v ďalšom plnení tejto programovej výzvy.

S pozdravom 39. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Námestovo a to Tarzan, Stratená a Krokodíl

Opäť profesionálne pripravený prístrešok

Východ slnka na silnom mieste

Ideálny štart do nového dňa

Oravskí dobrodruhovia

Už prešlo príliš veľa týždňov od nášho posledného stretnutia s neposednou dvojicou spod Tatier – Blik a Trielka sa vracajú v plnej sile už budúci utorok.

Kompletné znenie podmienok pre voľný programový modul NOX nájdete po kliknutí na skauting.sk.

Predseda Programovej rady Slovenského skautingu.
ZDIEĽAŤ