NOXeriál: Bear bez formy!

  Program
1168

V dnešnej jednohubke vám Bear opíše svoju jednoduchú, no napriek tomu príjemnú noc, opäť v lese a s nečakanou návštevou.

Bear: NOX #6 – Bez zvolenej formy

Pre túto noc som si nezvolil žiadnu formu, nakoľko som mal v pláne plniť survival formu, no pršalo. Tak som prečkal dážď ešte doma a potom som sa vybral k miestu nocľahu. Šiel som do takého malého lesíka pri lúke, neďaleko cyklistického chodníka. Večer som dosť času som strávil pri mobile, pretože som riešil táborový prepad, takže som si tú prírodu až tak neužil. Spal som pod širákom na celte, aby mi nezvlhla karimatka a spacák. Počas noci som sa budil, ale noc som zvládol úspešne. Ráno išiel cez les nejaký človek, no pozrel len na mňa, ako ležím v spacáku a potom išiel ďalej. Keď som vstal, tak som sa už len najedol, odfotil a odišiel domov.

Ležovisko kežmarského Medveďa

Doružova vyspatý Bear

Budúci utorok sa vám predstaví nová dvojica dobrodružných skautiek – Ovocka z 10. zboru Trstená a Šmolinka zo 66. zboru Eduarda Korponaya porozprávajú o svojej noci, kedy im veru nebolo všetko jedno.

SÚŤAŽ

Podeľte sa aj vy so svojimi NOX dobrodružstvami. Pošlite krátky príbeh spoločne s 2 až 3 fotkami alebo videom na mailovú adresu program@skauting.sk. Zo všetkých prispievateľov vyberieme jedného výhercu. Zasielať príspevky môžete do 31.5. 2017.

Súťažíme o kempingovú sekeru Fiskars X7, ktorú do hry venovala firma Fiskars Slovensko.

Kompletné znenie podmienok pre voľný programový modul NOX nájdete po kliknutí na skauting.sk.

Predseda Programovej rady Slovenského skautingu.
ZDIEĽAŤ