NOXeriál: Tarzan, Stratená a Zubatá v lese!

  Program
1825

Trom skautom z 39. zboru o.b. Jána Vojtaššáka Námestovo sa podarilo stráviť jednu zo 7 nocí potrebných na NOX len nedávno v marci.

Tarzan, Stratená a Zubatá: NOX #1 – V lese

Aj 39.zbor o.b. Jána Vojtaššáka v Námestove by sa chcel s vami podeliť o skúsenosti po zažití NOXu. Veľmi nás táto výzva zaujala a Tarzan, Stratená, Zubatá boli najodvážnejší na plnenie tejto výzvy. Rozhodli sme sa prespať v lese a keďže na Orave ti stačí ísť za dom a už si v lese, cesta nám dlho netrvala. Vybehli sme na neďaleký kopček s výhľadom na mesto. Postavili sme si jednoduchý prístrešok a založili oheň. Večer bol príjemný a pobyt v prírode nám priniesol hlad. V ešuse sme si uvarili výbornú polievku a s dobrým pocitom sme sa zababušili do spacákov. Dlho do noci sme sa rozprávali, keď nám začalo mrholiť. Celú noc nepríjemne fúkalo a pršalo. Ráno sme sa zobudili na krásny východ slnka a zobúdzajúce sa mesto. Popri balení nás prekvapil marcový sneh. Bola to výborná skúsenosť a určite budeme pokračovať – držte nám palce alebo sa pridajte k nám.

Posledné prípravy na chladnú noc

Celá NOXácka partia pod prístreškom

Dúfame, že ste nezabudli na Twinca, vytrvalého NOXáka z Levoče! Budúci utorok opíše svoje noci pri vode a s jeho najlepším kamarátom.

SÚŤAŽ

Podeľte sa aj vy so svojimi NOX dobrodružstvami. Pošlite krátky príbeh spoločne s 2 až 3 fotkami alebo videom na mailovú adresu program@skauting.sk. Zo všetkých prispievateľov vyberieme jedného výhercu. Zasielať príspevky môžete do 31.5. 2017.

Súťažíme o kempingovú sekeru Fiskars X7, ktorú do hry venovala firma Fiskars Slovensko.

Kompletné znenie podmienok pre voľný programový modul NOX nájdete po kliknutí na skauting.sk.

Predseda Programovej rady Slovenského skautingu.
ZDIEĽAŤ