Chyť si miesto na Rozhľadni

  Pozvánka
1526

Rozhľadňa sa nám zapĺňa, no stále je zopár voľných miest, tak neváhaj a prihlás sa, uzávierka je už budúcu nedeľu 6. septembra!

Okrem interaktívnych seminárov a workshopov nabitých zaujímavými informáciami bude možnosť dozvedieť sa viac o migrácii, stretnúť sa s utečencami žijúcimi na Slovensku či navariť si spoločne s nimi medzinárodnú večeru 😉 a ešte k tomu všetko zadarmo.

Exkluzívne len na Rozhľadni, nenechaj si to ujsť! 🙂

Rozhľadňa Ti poskytne rozhľad

Fair trade, miléniové rozvojové ciele, environmentálna migrácia, xenofóbia, dobré vládnutie a mnohé iné témy… Poď na ROZHĽADŇU a rozšír svoje obzory o globálne súvislosti. Slovenský skauting v spolupráci so Slovenským centrom pre komunikáciu a rozvoj (SCCD) pripravuje víkendový seminár globálneho vzdelávania.

ČO?

Okrem rôznych zaujímavých workshopov, podnetných diskusií či interaktívnych aktivít bude víkend nabitý aj mnohými zaujímavosťami, ktoré možno zužitkovať pri zapájaní globálnych tém do vzdelávania. Zaručene priestor na rozhliadnutie sa a rozšírenie svojich obzorov.

KEDY?

18. – 20.9.2015

KDE?

Ústredie SLSK, Mokrohájska 6, Bratislava

KTO?

max.20 účastníkov (vek 18+, skúsenosti so vzdelávaním alebo s prácou radcu/vodcu)

ZA KOĽKO?

Ubytovanie a strava budú zabezpečené a náklady na dopravu spätne.

Tak neváhaj a vyplň prihlášku na tomto linku. Zn. čím skôr tým lepšie, najneskôr do 6.9.2015.
V prípade otázok napíš na veronika.korcekova@skauting.sk.

Tento projekt je realizovaný s finančnou podporou Európskej Únie. Za obsah projektu zodpovedajú výhradne partneri projektu a ako taký nemôže byť považovaný za stanovisko EÚ.

Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ