Radcovské fórum 2015

  Pozvánka
2423

Štyri dni, sto radcov z celého Slovenska, množstvo zážitkov, dve slová. Radcovské fórum.

Najväčšia slovenská akcia pre radcov nebude chýbať ani tento rok. Skvelé ukončenie leta a skvelý začiatok nového skautské roka.  Nezmeškaj to!

Čo je Radcovské fórum?

F-ormovanie – Radcovské fórum ti ponúkne množstvo inšpirácie do ďalšieho radcovania –zaujímavé a interaktívne prednášky, workshopy, nové  informácie , skúsenosti a ešte oveľa viac.
O-riginalita – Radcovské fórum zažiješ len raz. Je jedinečným zážitkom , ktorý sa oplatí. Viac radcov na jednom mieste na Slovensku nestretneš.
R-adcovanie – Radcovské fórum je pre radcov družín a ich podradcov. Družina je srdcom zboru a radca je ten, kto ju dáva do pohybu. Prines nový vietor do plachiet vášho družinového života.
U-smev –  Radcovské fórum je aj o množstve krásnych zážitkov, hier , zábavy a o stretnutí nových ľudí ale hlavne radosti zo skautingu a života.
M-otivácia – Radcovské fórum ťa namotivuje a rozprúdi v tebe energiu. Rozvíjaj sa ty a rásť bude aj tvoja družina.

KTO?

Radcovia a podradcovia vo veku od 14 do 18 rokov (vrátane) v maximálne 6 účastníkov za zbor.

Radcovské fórum je jedinečná udalosť, ktorej sa môžete zúčastniť iba raz. Neváhajte a prihláste sa. Šanca, ktorú ste dostali, určite nebude premrhaná, iba ju využije niekto iný. Prihláste sa preto čo najskôr a zažite radcovskú akciu roka. Prihlášku vypĺňate naraz za zbor.

KEDY?

24. – 27. 9. 2015, Tajov
Poplatok – 19 €/osoba

Radcovské fórum štartuje už 24. 9. vo štvrtok večer v Tajove v Hoteli Lesák a končí v nedeľu doobeda. Účastníci dostanú od SLSK ospravedlnenku do školy za piatok.

Prečo?

Prečo by si to mal zažiť? Lebo sa to naozaj oplatí. Presvedčilo sa o tom už mnoho radcov pred tebou. Je sa na čo tešiť.

Pozri si video z Radcovského fóra 2014.

Viac info na www.skauting.sk.