Programová divočina ožíva!

2000

Už v októbri začína druhý ročník víkendovej lesnej školy Safari. Práve dvadsiati z vás sa budú môcť vydať do programovej divočiny. Prečo si vybrať práve Safari?

1. Program – prioritou LŠ Safari je program. Chceme nových vodcov naučiť pripravovať kvalitný, originálny skautský program. Veríme, že práve cez program vieme odovzdať to hlavné posolstvo skautingu.
2. Doping počas celého roka – ak sa prihlásiš na Safari, prežiješ s nami jeden celý rok. Bude to rok, počas ktorého budeš každé dva mesiace dopovaný perfektným programom, zážitkami a praktickými radami k tvojej činnosti.
3. Víkendová forma – ak sa nemôžeš prihlásiť na iné lesné školy práve kvôli dlhej letnej časti, potom je pre teba Safari riešením. Celá lesná škola prebieha na piatich víkendoch.
4. Skvelý tím – členmi Safari tímu sú v skautskom svete stále aktívni a tvoriví ľudia. Členovia nášho tímu pripravovali viaceré akcie, ktoré určite poznáš – Družina roka, Radcovské fórum, rovermoot či iné ďalšie.
5. Divočina – lesná škola Safari je jednoducho divočina – ak ju chceš zažiť, neváhaj a vyplň prihlášku.

Teší sa na teba celý realizačný tím Safari!

• 1. víkend: 15. – 18.10. 2015
  • 2. víkend: 27. – 29.11. 2015
  • 3. víkend: 12. – 14. 2. 2016
  • 4. víkend: 5. – 8.5. 2016
  • 5. víkend: 9. – 11. 9. 2016

Cena

• 100€ – Účastnícky poplatok za absolvovanie LŠ Safari 2015/16 môže byť spolufinancovaný aj prostredníctvom zboru.

Deadline pre prihlásenie je 30. 6. 2015.

Prihláška na www.safari.skauting.sk.

Programová lesná škola Safari.