Registrácia na medzinárodný vodácky tábor Aqua

  Pozvánka
1604

7 dní medzinárodného vodáckeho tábora s nezabudnuteľnou partiou vodných skautov z celej Európy a s aktivitami od jachtingu a kanoistiky až po námornú bitku a táborenie priamo pri vode.

Už len pár dní ostáva do ukončenia registrácie na tradičnú udalosť vodných skautov AQUA. Tohtoročným mottom je: Návrat k prameňom (Back to the source), ktorým sa chcú organizátori priblížiť k počiatkom tejto najväčšej vodáckej akcie na Slovensku.

Termín je 10.-17. Augusta a miesto konania je Námestovo. Vekový limit je určený len spodnou hranicou, 10 rokov. Možnosť prihlásiť sa majú aj jednotlivci, nie len 6 členné posádky. Staff tím vyzýva aj starších skautov, ktorí majú záujem zabaviť sa ,,bez zodpovednosti“ a užiť si AQUA 2015 naplno, aby neváhali a prihlásili sa. Zabudnite na predsudky typu ,,som starý,“ alebo ,,nepoznám tam nikoho.“ Usporiadatelia tohto podujatia sa zaväzujú k vytvoreniu ideálnych podmienok a priateľskej atmosféry pre každého jedného, ktorý sa podujme okúsiť vody Váhu a Oravy spolu s nimi.

Tak do toho, priatelia. Neváhajte sa registrovať.

Dátum: 10. -. 17. 8. 2015
Miesto: Námestovo

Informácie a registrácia na www.aqua.sk.

ZDIEĽAŤ