Skautský barter LIVE na workshope počas Soaré

Skautské akcie a kurzy na jednom mieste. 60 minút pre skautké know-how o tábore, radcovaní, atď… Zapoj sa a urob skautský svet bohatším o tvoje nápady!

Čo nájdete na workshope?

1. Prezentácia skautských eventov – prezentačné stánky – 14.00 – 17.00
  2. Terra incognita offline – 14.00 – 17.00
  3. Trh skautského know how – 15.30 – 17.00 (po letokruhoch).

Pre zapojenie sa do trhu s know-how sa treba prihlásiť na skautsky.barter@gmail.com (meno a krátky popis s čím prichádzaš)
Info na: barter.skauting.sk/barterlive.html

Čo je barter?

Možnosť ľahšie si pomáhať – efektívnejším využívaním zdrojov. Stránka slúži na to aby sme si my skauti navzájom viac dárovavali/ vymieňali / požičiavali to, čoho jední majú nadbytok, no iným možno chýba. Nie je tajomstvom, že skautovanie môže byť aj materiálne náročné a tak prečo si nepomáhať:) Či už ide o stany na tábor, kostými na etapovky alebo staré kroje, ktoré môžeme posunúť ďalším.

Súčasťou Bartra je aj priestor na zdieľanie typov na táboriská, chaty či prístavy teda Terra Incognita – Jedinečné mapovanie našej skautskej infraštruktúry. Chát, prameňov, táborisk, prístavov. U nás doma i v zahraničí. Obsahuje aj iné užitočné miesta a odkazy, ktoré sa môžu zísť:)

Viac info: barter.skauting.sk

skaut-pozvanka-barter-live-2015-2