Prihlás sa do Sokratovho inštitútu

Študuješ na vysokej škole? Máš otvorenú myseľ, dokážeš sa dívať na veci v kontexte? Prihlás sa do Sokratovho inštitútu do 30. 4. 2015.

Do prvého ročníka sa dostali dvaja skauti, do druhého traja a v treťom môžeš byť aj ty!

Pozrite si krátke predstavenie projektov súčasných a bývalých študentov zo skautských radov:
Ročník 2014/2015: Michaela Ridzoňová, Katarína Pazmányová, Dominik Jakub
Ročník 2013/2014: Lukáš Podolský – Kuko, Martin Cerovský – Cero

Prihlásiť sa môžete do 30. apríla, osobné pohovory budú potom osobné pohovory sa uskutočnia 12.-13.mája 2015 vo Zvolene (Technická univerzita) a 21-22. mája 2014 v Bratislave (Vysoká 18). Môžete si vybrať, v ktorom z týchto dvoch miest chcete pohovor absolvovať.

Všetky informácie o Sokratovom inštitúte nájdete na stránke www.sokratovinstitut.sk, na FB: Sokratov inštitút, prípadne píšte, volajte Jánovi Markošovi: 0907739502, markos@zivica.sk

Prihlás sa do Sokratovho inštitútu

Legenda Radcovských fór. Neodlučiteľná dvojica so Zvončom. Skaut, cestovateľ, fotograf, kameraman, eko-zanietenec...