Duchovno dobrodružná akcia Bol raz jeden život

2021

Pozývame Vás na duchovno dobrodružnú akciu pre skautov od 14 rokov (vrátane) na tému Život. Tešiť sa môžete na prednášky, diskusie, skautskú omša, dobrodružné a športové aktivity. Akciu organizuje 45. zbor Posledného spojenectva Veľké Zálužie a Nitrianska skautská oblasť kniežaťa Pribinu.

Kedy a kam prísť: 22.5. – 24.5. 2015; Veľké Zálužie
Bližšie informácie: Zubadlo – janci.murin@gmail.com

Malý výber z programu

Prednášky:

• Modlitba. (Počúva Boh naše modlitby stále, neprestajne? Načo sa modliť, keď Boh aj tak vie, čo potrebujem? Mám sa modliť aj za seba?)
  • Ako nachádzať Boha v každej činnosti.
  • Ako ustáť tlak spoločnosti (útoky voči Cirkvi, ako sa brániť a nestratiť vieru).

…a iné:

• „Labyrint světa a ráj srdce“ – Pištov náhľad do budúcnosti a naše reakcie na nečakané situácie, ktoré ponúka život
  • Ranné chvály
  • Kolotoč – krátke aktivity o živote (krásy vesmíru, morálne dilemy, zvládnutie hnevu,…)
  • Ako byť normálnym kresťanom v tejto dobe, Stavba Šalamúnovho chrámu, Sv. omša, Čajovňa