Fodbalový turnaj 2015

  Pozvánka
1633

A je to tu znova! Skauti z 34.zboru DON BOSCA týmto oficiálne oznamujú, že v dňoch 18. – 19. apríla 2015 sa uskutoční dvanásty ročník skautského turnaja v sálovom futbale.

Podujatie si už  vybudovalo dobrú povesť, čoho dôkazom je, že sa ho každoročne zúčastňuje viac ako 30 družstiev.

Podobne ako vlani, tak aj tento rok budeme pokračovať v nastolenom trende a turnaj bude rozdelený na štyri kategórieJedna dôležitá zmena je, že zbor ktorý chce hrať v kategórii Starší, musí mať tím v kategórii Vĺčatá alebo Skauti.

  • Vĺčatá: 7-10 rokov vrátane
  • Skauti: 11- 14 rokov vrátane
  • Starší: 15+
  • Dievčatá

A preto, ak sa vo vašom zbore nájde aspoň 5 futbalových nadšencov, neváhajte a prihláste váš zborový tím alebo tímy čo najskôr a staňte sa legendou, ktorá na rok ovládne skautský futbalový svet a zapíše sa tak do histórie.

Prihlasovanie prebieha do 12.4.2015. Po tomto termíne už bude možnosť registrovať vaše družstvo takmer nulová…

Účastnícky poplatok je 10 EUR na družstvo (tekuté občerstvenie, režijné náklady, ceny …). Zaplatiť ho bude potrebné pri registrácii v deň turnaja.

Organizátori zabezpečia ubytovanie, je však potrebné doniesť si vlastné spacáky a karimatky. Cena za nocľah bude cca. 1 EUR, závisí to ale od počtu noclažníkov. Stravu si zabezpečí každý sám.

Akékoľvek ďalšie informácie získate na tejto adrese, webovej stránke zboru alebo na telefónnom čísle 0944482021 (Vlasáč).

Prihlásiť sa je možné elektronicky pomocou formulára TU.

Už teraz sa tešíme, že si s vami zmeriame sily.

P.S.: Ospravedlňujeme sa (ako vždy) za pomerne neskoré oficiálne zverejnenie termínu. Ak ale nemáte ešte iný plán, budeme radi, ak prijmete naše pozvanie. Túto pozvánku môžete rovnako šíriť aj ďalej všetkým, ktorých by sa mohla nejakým spôsobom týkať.