Cassiopeia špeciál 2014

  Pozvánka
1312

Prázdniny skončili, skautský rok začína, tak prečo neprísť, zdokonaliť a podeliť sa o svoje skúsenosti s vedením vĺčat a včielok (VaV)?

Je tu pre teba a ľudí v tvojom okolí pozvánka na 3. ročník CASSIOPEIE ŠPECIÁL – výmeny skúseností vedúcich vĺčat a včielok organizovanú vzdelávacím tímom Cassiopeia.

Kedy? 10. až 12. októbra 2014

Kde? V Skautskom dome v Banskej Štiavnici a v blízkom okolí

Účastnícky príspevok je 12 € za celý víkend

O čom bude výmena skúseností?

Po prvé – ak to vyjde, sfárame do bane. Čo to zažijeme okolo praxe pre deti (už ste napríklad skúšali vyrobiť mapu s vĺčatami?) a pokúsime sa o pár netradičných aktivít.

Nechceme však vopred veľa rozprávať, ale prezradíme, že veľa bude závisieť na Vás, samotných účastníkoch. Určite očakávaj veľa motivácie a zážitkov – aj vďaka tebe možno ostatní dostanú kúsoček motivácie. Každý nápad a skúsenosť sa ráta. Mimochodom, aj tu budeme tvoriť budúcnosť vĺčat a včielok, tak neváhaj a príď. Každý účastník má samozrejme možnosť tvoriť program výmeny – či už vopred pomocou prihlášky, alebo priamo na výmene.

Ak si absolvoval/a Mauglího či Cassiopeiu alebo vedieš vĺčatá či včielky, tak TOTO JE AKCIA PRÁVE PRE TEBA. Nie je to však podmienkou, stačí ak sa chceš stať na pár dní vĺčaťom.

Hlavne – nečakaj len nejaké suché debaty a už vôbec nie siahodlhé prednášky.

Neváhaj, prihlás sa čo najskôr, počet účastníkov je limitovaný.

Ako sa prihlásiť?

Pošli mail na cassiopeia@skauting.sk  pripoj vypísanú prihlášku (je v prílohe). Obratom potvrdíme účasť a začiatkom októbra pošleme presné pokyny. Posledný termín na prihlásenie je 28. september. Ak chceš navrhnúť niečo podnetné do programu, prosím pošli prihlášku čo najskôr – ideálne do 21. septembra, aby sa tvoje nápady dostali „na stôl“ realizačného tímu. Najpodnetnejšie a najviac želané veci sa určite objavia v programe.

Tešia sa na teba všetci Cassiopeiáci.

Prihláška na CASSIOPEIU ŠPECIÁL – výmenu skúseností vedúcich vĺčat a včielok

ZDIEĽAŤ