Radcovské fórum 2014

  Pozvánka
2488

Ako zakončiť letné prázdniny? Ako rozbehnúť nový skautský rok? Hľadáš novú inšpiráciu pre tvoje družinovky? Aj ty chceš zažiť skvelú atmosféru ako už 900 radcov pred tebou? Odpoveď na všetky otázky nájdeš na najväčšej akcií pre radcov.

Nepremeškajte možnosť zažiť raz za život túto skautskú akciu. Neverili by ste, ale každý rok sa miesta veľmi rýchlo minú. Ak chcete mať svoje miesto isté, čím skôr odošlite prihlášku.

Radcovské fórum ponúka…

…veľkú dávku inšpirácie do ďalšieho radcovania. Zaujímavé a interaktívne prednášky, množstvo workshopov, ktoré oživia družinový život. 4 dni sú prepletené etapovou hrou. Posledný večer sa účastníci môžu tešiť na štýlovú zábavu. A neposlednom rade spoznáte 99 zaujímavých mladých ľudí z rôznych častí Slovenska, s ktorými sa možno stretnete aj na ďalších akciách alebo kurzoch.

Radcovské fórum je určené pre…

…radcov a ich podradcov vo veku od 14 do 18 rokov (vrátane). Max. 6 účastníkov z jedného zboru. Pripomíname, že Radcovského fóra sa môžete zúčastniť len raz za život, takže sa nehláste ak ste na ňom už v minulosti boli – nemôžeme Vás vziať.

Radcovské fórum začína …

18. septembra (štvrtok) o 19.00 v Rajeckej Lesnej na chate Žiar a končí 21. septembra (nedeľa) okolo 11.00. Účastníci dostanú od SLSK ospravedlnenku do školy za piatok.

Prihlášku a ďalšie informácie nájdete na www.skauting.sk

 

Radcovské fórum 2013. Video by Kuko