12. Stredoeurópske jamboree 2014 „Priprav sa na budúcnosť“

  Pozvánka
1865

Chcel by si byť súčasťou niečoho väčšieho? Napĺňať počas leta heslo roverov Slúžim? Tak poď do Čiech a staň sa súčasťou medzinárodného staff tímu na stredoeurópskom jamboree.

Ak by si chcel byť členom staffu na jamboree, musíš mať minimálne 18 rokov a vedieť sa dohovoriť po anglicky. Účastnícky poplatok pre staffáka je 60 €. V cene je zabezpečená strava počas podujatia, náklady spojené s ubytovaním, pamätné a identifikačné predmety. V cene nie je zahrnutá preprava na táborisko. Materiál na aktivity si tiež treba dohodnúť osobitne s organizátorom.

Čo je náplňou staffáka? Každý člen staff tímu si môže zvoliť z niekoľkých okruhov úloh. Napríklad materiálnotechnické zabezpečenie, stráženie táboriska, program alebo kancelárske práce. Väčšinou sa to robí pomocou preferencií, ktoré si sám staffák navolí, a jasné, že aj na základe jeho skúseností s danými aktivitami.

Čo za to? Okrem super pocitu a možnosti sa realizovať je to v prípade, že nechceš prebrať zodpovednosť za skupinu detí, jediná možnosť ako sa dostať na akciu a ešte k tomu aj za polovičnú cenu ako ostatní.

Registrácia pre staff začala 20. februára. Všetci staffáci a účastníci sa musia registrovať cez slovenský kontingent na slovakia@cej2014.cz a musia byť registrovaní členovia Slovenského skautingu na rok 2014.

 

Informácie z www.skauting.sk

Základné informácie

  • kedy: 3. – 9. 8. 2014
  • kde: Poslův mlýn, Doksy (CZ) 
  • pre koho: účastníci (12-17 rokov) a staff (18+)
  • účastnícky poplatok: 120€ ( V cene sú zahrnuté náklady na program, stravu, spomienkové predmety, ubytovanie. V cene nie je zahrnutá doprava na miesto konania a z neho.)
  • oficiálny jazyk: angličtina
  • deadline 1. na prihlasovanie skupín: 31.3.2014
  • deadline 2. koniec celkovej registrácie: 30.4.2014
  • deadline 3. platba poplatku: 31.5.2014

Registrácia skupín

Oficiálna registrácia začína 20.2.2014.

Každá skupina sa skladá z 9tich účastníkov (12-17 rokov) a jedného vedúceho skupiny (18+).

Vedúcemu skupiny je venovaný jeden celý dokument s potrebnými informáciami.

Na registrovanie účastníkov môžete použiť dva druhy formulárov (.xls a .pdf) – je na Vás, aký spôsob využijete. Každopádne od každého prihláseného účastníka musíte mať v rukách riadne vyplnený formulár so všetkými náležitosťami.

Následne po obdržaní vyplnených formulárov od účastníkov, vypíšete formulár skupiny (xls) a pošlete ho na slovakia@cej2014.cz.

Registrácia jednotlivcov

Ak máte záujem zúčastniť sa akcie a viete, že sa vám nepodarí naplniť počet pre skupinu (9+1), nezúfajte.  Pošlite vyplnený formulár jednotlivca (xls / pdf) na slovakia@cej2014.cz a pokúsime sa zostaviť „špeciálnu“ skupinu z jednotlivcov.

Registrácia staffu

Registrovanie začne 20.2.2014 pomocou registračného formuláru, ktorý nájdete na stránke CEJ www.cej2014.cz.

Do staff teamu sa môže dostať len oficiálne registrovaný člen SLSK nad 18 rokov, ktorý dostane potvrdenie od vedúceho kontingentu (kvôli potvrdeniu píšte na slovakia@cej2014.cz).

Informácie o poplatkoch staffu by mali byť zverejnené k 31.3.2014. Oficiálne ukončenie registrácie bude 30.4.2014.

Všetky informácie ohľadom staffu sú zhrnuté v samostatnom dokumente.

Aktuálne informácie

Aktuálne informácie pre slovenský kontingent nájdete aj na pripravovanej facebookovej stránke a celkové informácie na oficiálnej stránke CEJ 2014 alebo facebookovej stránke.

Ak Vás táto ponuka zaujala, napíšte na slovakia@cej2014.cz.

Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ