Prihláste sa na Radcovské fórum 2013!

  Pozvánka
1943

Uplynul rok od posledného Radcovského fóra a je tu opäť možnosť byť jedným zo 100 účastníkov najväčšej akcie na Slovensku pre radcov a radkyne. Nepremeškajte možnosť zúčastniť sa akcie, ktorá je plná zážitkov, nových priateľstiev a nabitá skvelou atmosférou. Počas štyroch dní sa budeme snažiť Vás inšpirovať a motivovať k vedeniu vašich družín. Pripravili sme pre Vás prednášky, workshopy a množstvo hier. Nezabúdajte na to, že máte možnosť 1 krát v živote zažiť Radcovské fórum.

Nenechajte si ujsť deviaty ročník Radcovského fóra, ktorý bude plný zážitkov a preto sa čím skôr zaregistrujte. Záujemcov býva viac a tak ten kto zaváha nemusí mu zostať miesto.

Cieľová skupina

Vyhradené pre radcov a ich podradcov vo veku od 13 do 17 rokov (vrátane). Osobám nad 18 rokov (mimo organizátorov) vstup zakázaný! Max. 6 účastníkov z jedného zboru. Pripomíname, že Radcovského fóra sa môžte zúčastniť len raz za život, takže sa nehláste ak ste na ňom už v minulosti boli – nemôžme Vás vziať.

Termín

Radcovské fórum začína vo štvrtok 19. septembra podvečer a končí v nedeľu 22. septembra na obed. Účastníci dostanú priamo na mieste ospravedlnenku do školy na piatok.

Miesto

Radcovské fórum bude prebiehať v Rajeckej Lesnej. Príchod na akciu od 18.00 – 20.00. Akciu odštartujeme o 20.00.


Zväčšiť mapu

Prečítajte si tiež:
Radcovské fórum 2012 opäť nesklamalo! (fotogaléria)
RF2012 účastníkom: “Aj my ďakujeme!”

Poplatok

Účastnícky poplatok je 15 € na osobu. Účastníkom bude preplatená časť cestovných nákladov. Tieto informácie budú spresnené prihláseným účastníkom. Poplatok je potrebné zaplatiť do 13. septembra 2013.

Číslo účtu: 2660080180/1100
Variabilný symbol: 300613
Správa pre prijímateľa: PRIEZVISKO FORUM 2013

Na Fórum prineste so sebou aj kópiu potvrdenia o platbe.

Prihlasovanie

Prihlasovanie na kurz je kolektívne. Vyplnenú prihlášku s menami všetkých záujemcov (najviac 6) zo zboru posielajte na magdalena.samajova@skauting.sk. O prijatí rozhoduje poradie prihlášok. Dôležité je, aby všetci prihlásení boli registrovanými členmi Slovenského skautingu. Zbytočne neotáľajte a posielajte prihlášky lebo číslo 100 sa každým dňom zmenšuje.

Radcovské fórum 2012

Ak ešte váhate, tak si pozrite krátke video z minulého roka.