Môžete sa začať tešiť na storočnicové Soaré 2013

Pozvánka
1515

Všetci priaznivci tohto hudobného festivalu si po ročnej prestávke opäť prídu na svoje. Prípravy na storočnicové Soaré a registrácia účastníkov a kapiel sú už v plnom prúde!

Festival Soaré 2013 sa bude konať 26. 4. – 28. 4. 2013. Cena vstupného je 13 € (v predpredaji do 4. 4. 2013) / 16 € (po 4. 4. 2013). Kompletné informácie sú prístupné po registrácii na webstránke soarefest.sk.

O festivale

Festival je otvorený skautom i širšej verejnosti. Má tradične dva koncertné dni venované folkovej scéne, jam session i rockovým kapelám.

Skautský hudobný festival je jediným svojho druhu na Slovensku a v Čechách. Jeho cieľom je predstaviť a zmapovať piesne, ktoré sa hrajú na skautských akciách a ktoré oslovujú dnešnú skautskú generáciu – a to nielen folkové či country, ale aj rockové skladby a iné hudobné štýly. Soaré poskytuje možnosť pre hudobných začiatočníkov prezentovať sa pred publikom a ponúka priestor pre rozvoj hudobných aktivít v skautingu, motivuje hudobníkov i autorov.
Výnimočnosť festivalu potvrdzuje aj fakt, že sa stovky prítomných nadšencov dokážu zabávať a vnímať dobrú muziku aj bez alkoholu či iných drog. Soaré tak potvrdzuje svoj ďalší rozmer – plnohodnotný život bez drogových závislostí.

Ľudí zo Soaré môžete stretnúť aj na Facebooku.

O aktuálnom dianí okolo príprav vás budeme informovať. Čítajte skaut.sk.

Pripomeňme si Soaré 2011

Soaré 2011. Rozhovor s Peou a Aďom.

Prečítajte si tiež:
Budúcnosť je jasná, budúcnosť je tyrkys alebo Soaré 2011

ZDIEĽAŤ