FODBALOVÝ turnaj 2013 – alebo „Je čas tvrdo trénovať a potom vyhrávať a plesať…

Pozvánka
1291
FODBALOVÝ turnaj 2013 - alebo

Áno je to tak! Roveri roverskej patroly Pána Galána z 34.zboru DON BOSCA týmto oficiálne oznamujú, že v dňoch 23. – 24. februára 2o13 sa uskutoční jubilejný desiaty ročník medzinárodného skautského turnaja v sálovom futbale.

[notice]TERMÍN: 23.2.2o13 okolo 8:00 – 24.2.2o13 okolo 15:00
MIESTO: telocvičňa CZŠaG na Bachovej ulici v Bratislave
MIESTO NOCĽAHU: sála v priestoroch saleziánskeho oratória, Okružná ulica
ŠTARTOVNÉ: 7€
OBHAJCA TITULU: Oranžové radiátory – 26. zbor Výčapy – Opatovce[/notice]

Podujatie si za poslednú dekádu vybudovalo dobrú povesť doma i v zahraničí, čoho dôkazom je, že sa ho každoročne zúčastňuje viac ako 30 družstiev.

Podobne ako vlani, tak aj tento rok budeme pokračovať v nastolenom trende a turnaj bude rozdelený na jednu dievčenskú a dve chlapčenské kategórie (pri dostatočnom počte tímov aj vlčiacka skupina). A preto, ak sa vo vašom zbore nájde aspoň 5 futbalových nadšencov, neváhajte a prihláste váš zborový tím alebo tímy čo najskôr a staňte sa legendou, ktorá na rok ovládne skautský futbalový svet a zapíše sa tak do histórie. Prihlasovanie prebieha do 10.2.2o13. Po tomto termíne už bude možnosť registrovať vaše družstvo takmer nulová …

Účastnícky poplatok je 7 EUR na družstvo (tekuté občerstvenie, režijné náklady, ceny …). Zaplatiť ho bude potrebné pri registrácii v deň turnaja.

Organizátori zabezpečia ubytovanie, je však potrebné doniesť si vlastné spacáky a karimatky. Cena za nocľah bude cca. 1 EUR, závisí to ale od počtu noclažníkov. Stravu si zabezpečí každý sám.

Akékoľvek ďalšie informácie získate na www.34zbor.sk, alebo na facebooku.

Prihlásiť sa je možné elektronicky pomocou formulára TU.

Už teraz sa tešíme, že si s vami zmeriame sily.

Za tridsaťštvorkárskych roverov Ondro Esz (Hupi) a Martin Há (Hrnčo)

P.S Ospravedlňujeme sa (ako vždy) za pomerne neskoré oficiálne zverejnenie termínu. Ak ale nemáte ešte iný plán, budeme radi, ak prijmete naše pozvanie. Túto pozvánku môžete rovnako šíriť aj ďalej všetkým, ktorých by sa mohla nejakým spôsobom týkať. Fotografie z minulých ročníkov ako motivácia sú TU.

P.P.S Vyhlasujeme súťaž a stálice skautského futbalového neba. Čo to pre Teba znamená? Je to jednoduché. Ak si sa zúčastnil všetkých desiatich ročníkov, odmena Ťa neminie. Ak nie nezúfaj, ale radšej začni na sebe makať, aby si všetkým ukázal, čo v Tebe je!

ZDIEĽAŤ