Prihláste sa na medzidružinovú súťaž Družina roka 2024

  Pozvánka
469
Foto: Archív LRŠ Vulkán

„Priatelia, už to nie je to, čo to bývalo, sily mi nestačia. Už nevládzem a mohlo by sa stať, že by sme už neostali v absolútnej anonymite. Mrzí ma to priatelia, hoci viem, že sa už niekoľkí z vás tešíte na moje miesto. Sklamem vás. Rozhodol som sa prijať nových ľudí. Chce to novú krv a nový pohľad na vec. Ide o skupiny, nie o jednotlivca.  Mala by to byť skupina z dobrého rodu, nekonfliktná, spoľahlivá a družná. Jedným slovom družina. Vašou úlohou bude zohnať mi dostatok ľudí, spomedzi ktorých si budem môcť vybrať tých najlepších…”

Jedna družina jedna rodina

Mala by vaša družina záujem stať sa členom našej tajnej organizácie? Vyššie uvedené slová od nášho vodcu boli určené práve vám. Po dlhých 16 rokoch sa rozhodla organizácia prijať nových členov, preto máte skvelú príležitosť sa tam dostať. Cesta to nebude jednoduchá. Určite vám je jasné, že chceme iba tých najlepších!

Čakajú na vás 3 súťažné kolá, v ktorých sa ukážu vaše tímové schopnosti, vedomosti a dôvtip. Každé kolo obsahuje 10 otázok a trvá 2 týždne. Ako bonus na vás čaká To-do list s kreatívnymi a zložitejšími úlohami, vďaka ktorému viete vašu šancu na prijatie výrazne zvýšiť!

Po úspešnom absolvovaní výberového konania 6 najlepších rodín spomedzi vás pozveme na osobné stretnutie s nami, ktoré bude prebiehať celý víkend. Práve tam budete musieť dokázať, že ste súdržní, súťaživí a hlavne, že ste hodní stať sa členmi našej tajnej organizácie. Tá najlepšia rodina si z víkendu odnesie aj titul Družina roka 2024.

Prajeme vám veľa zdaru. A kto je vlastne pod tým slovíčkom „my“? To vám nepovieme. Volajte nás zatiaľ Tím Družiny roka 2024.

Termíny

Prihlasovanie 1. 4. – 28. 4. 2024

1. Online kolo 15. 4. – 28. 4.
2. Online kolo 29. 4. – 12. 5.
3. Online kolo 13. 5. – 26. 5.
To-do list 15. 4. – 26. 5.
Finále 14. 6. – 16. 6.
Prihlásiť sa môžete cez registračný formulár uvedený na  www.DR.skaut.sk.

Ak nechcete zmeškať žiadne informácie o súťaži, nezabudnite sledovať náš Instagram: @druzinaroka.

Autor: Júlia Fedorová

ZDIEĽAŤ