Prihlasovanie na FONS Slovensko 2024

  Pozvánka
559

Aj tento rok sa bude konať zážitkový roverský kurz FONS Slovensko, ktorý je otvorený pre skautov i neskautov vo veku 18 až ± 28 rokov. Tento ročník bude na východnom Slovensku od 9. do 18. augusta.

Korene roverského kurzu FONS siahajú až do 50-tych rokov minulého storočia, ale novodobé dejiny sa začali písať v roku 2001, keď sa prvýkrát kurz konal na Slovensku. Odvtedy si kladie neľahký ale dôležitý cieľ, a to vytvárať spoločný priestor pre slovenských a českých roverov, aby si v kráse slovenskej prírody našli hodnotný čas pre samých seba.

Fons je pre všetkých 18+, ktorí hľadajú svoj nový prameň (latinsky fons=prameň) či už v skautingu, živote alebo v samých sebe a sú ochotní prizvať na túto svoju cestu ďalších kamarátov do dažďa. Tí, ktorí svoj prameň už našli sa môžu vybrať ďalej po prúde a nechať doň pritekať nové impulzy.

Na kurze Fons Slovensko Ťa čaká veľa pohybu, ako toho fyzického, tak toho mentálneho, čas naplnený otázkami o zmysle či nezmysle práve tvojho života, zážitkov duchovného aj zábavného charakteru a v neposlednom rade spoločenstvo dávajúce aj prijímajúce. 

Tešíme sa na vytváranie tohto nevšedného československého rozmeru, ktorý posunie aj tvoj roverský život o kus ďalej, možno na miesta, na ktorými si doteraz nepremýšľal.

Cena kurzu je 180
Prihlasovanie na kurz beží do 24. apríla 2024

V prípade akýchkoľvek otázok píš na:

mail -> fons@skauting.sk 
FB -> facebook.com/FONS.Slovensko
IG -> @fonsslovensko

Prihlásiť sa môžete tu: https://forms.gle/Kfp7watTbEmEDYeC6 

Autor: Mária Bridová

ZDIEĽAŤ