Sympózium – konferencia, ktorá Ťa dostane – sa vracia na scénu!

  Pozvánka
356

Po krátkej pauze je tu opäť Sympózium – podujatie, ktoré ťa zavedie do srdca skautskej komunity. Je to viac než len konferencia… Je to jedinečný zážitok, kde sa stretávajú skauti i skautky z rôznych kútov Slovenského skautingu, aby zdieľali nápady, inšpirácie a skúsenosti, čerpali z myšlienok a názorov druhých. 

V roku 2015 sme začínali s víziou vytvoriť priestor pre rôzne myšlienky a nápady nielen zo skautingu. Miesto, kde sa spoja ľudia s nadšením pre dobrodružstvo, líderstvo, vzdelávanie, ale aj pre diskutovanie, filozofovanie, networking a pre veci, ktoré hýbu skautským i neskautským svetom. A 7. ročník Sympózia premení tento sen opäť na realitu!

Na Sympóziu 2024 nájdete bohatý program plný prednášok od odborníkov, interaktívnych workshopov, diskusií a rôznych iných aktivít. Takže, čo môžete očakávať od 7. ročníka? Povedzme, že to bude skutočná jazda! 

Sympózium je pre Vás všetkých 18+, ktorí ste srdcom pri skautingu. Pre všetkých, čo hľadajú nové impulzy a inšpirácie. Pre činovníkov a činovníčky, vodcov a vodkyne, členov a členky vzdelávacích i iných národných či oblastných tímov, dobrovoľníkov a dobrovoľníčky…

Tešíme sa na stretnutie s Vami na Sympóziu 2024, kde spoločne posunieme hranice skautingu! Preto si už teraz určite zapíšte do diárov a kalendárov termín 4. – 6. októbra 2024!

Bližšie informácie už čoskoro – napr. aj na našich sociálnych sieťach:

Facebook & Instagram

Alebo v evente Sympózium 2024 na Facebooku.

Mix obsahov, foriem, atmosfér a predovšetkým ľudí. Priestor na stretnutia, spoznanie, inšpiráciu, motiváciu, osobný aj skautský rozvoj, vzdelávanie.
ZDIEĽAŤ