Spoznaj inštruktorskú lesnú školu: Príď na Deň otvorenej GILŠ 2023!

  Pozvánka, Skauting
1473
Foto: Vladislav Kakody

Pozývame Ťa zažiť nefalšovanú atmosféru Gillwellskej inštruktorskej lesnej školy (GILŠ)! Príď s nami zažiť deň plný zaujímavých prednášok, myšlienok, debát a ľudí. Budeš mať jedinečnú príležitosť spoznať súčasný ročník účastníčok a účastníkov GILŠ – ľudí, ktorí nekráčajú na ceste sami. Zisti, ako to vlastne na takej GILŠ vyzerá a ako sa ľudia stávajú inštruktorkami a inštruktormi Slovenského skautingu. Tešíme sa na Teba na Dni otvorenej GILŠ (DOG) 2023, ktorý pre Teba pripravujeme priamo v skautskej Mekke východného Slovenska – na chate Kanné!

  • Miesto: chata Kanné (východné Slovensko, mapa TU)
  • Termín: 29. 8. 2023

Prihlasovanie

Návštevnícka kapacita na DOG 2023 je obmedzená, svoje miesto si zabezpeč vyplnením krátkeho formulára na tomto odkaze. Vyplnením formulára si môžeš rezervovať aj spoločný obed či stanové miesto z pondelka na utorok.

  • Príchod a odchod: Pokiaľ chceš radšej prísť skôr, dobre sa vyspať a prespať vo vlastnom stane, môžeš prísť už v pondelok 28.8. po 18:00. Nezabudni si priniesť vlastnú stravu. Program DOG začína v utorok 29.8. o 9:00 dopoludnia (treba prísť s predstihom), návštevnícky odchod je stanovený medzi 16:00 a 17:00. 
  • Strava: Návštevníčky návštevníci DOG 2023 majú možnosť využiť možnosť spoločného obeda (potrebné uviesť v prihlasovacom formulári), ostatná strava je v individuálnej réžii.
  • Ubytovanie: V prípade záujmu je možné prespať vo vlastnom stane na lúke pri chate z pondelka na utorok (možnosť príchodu už 28.8. 2023 vo večerných hodinách, večeru ani raňajky nezabezpečujeme). 

Program

klikni pre zväčšenie

 

ZDIEĽAŤ