Zbaľ svoj batoh a príď aj Ty tvoriť festival Atmosféra!

  Pozvánka
684
Foto: Pavel Kudiváni

Každý rok sa prvý augustový víkend koná festival Atmosféra v okolí Hontianskych Nemcov, ktorý prináša hudobný program z Českej a Slovenskej republiky s rôznorodým sprievodným programom. A teraz môžeme aj my skauti byť priamo pri tom. Čo všetko je k tomu potrebné? Dočítať sa až do konca tohto článku. 

Prvýkrát v našej histórii sme rozbehli spoluprácu s nejakým festivalom, konkrétne festivalom Atmosféra. Na ňom budeme mať vlastný stánok, v ktorom môžeme deťom a ostatným návštevníkom ponúknuť kúsok skautského sveta prostredníctvom nápaditých aktivít. Preto zober svoju roverskú partiu a poďte spolu s Barborou Blahovou – Lulou, a Dominikou Šilhárovou – Dori, ukázať, o čom skauting naozaj je. Hľadáme partiu 4 – 8 ľudí 18+, s ktorými sa budeme vedieť striedať v stánku. Počas voľna, teda mimo času v stánku, si môžeš užívať festival plnými dúškami. 

Celý program na víkend nájdeš tu.

Ako sa dostať na festival a ušetriť za vstupné?

Ak chceš mať vstup na festival úplne zadarmo, prihlás sa ako dobrovoľník (cez tento formulár) a pomôž im od utorka 1. 8. 2023 stavať a pripravovať lúku – určite si bol už na letnom skautskom tábore, o to viac budeš vedieť, čo treba robiť. Jedlo a pitie počas tohto času stavania bude zabezpečené.
Ak nám budeš chcieť pomôcť len v stánku, vstup je platený. 

Sumár dôležitých informácií:
Kedy? 1. – 6. 8. 2023
Kde? lúka pri Hontianskych Nemcoch
Koho hľadáme? partiu 4 – 8 ľudí 18+
Prihlasovanie? cez formulár + na mail dominika.silharova@skauting.sk 

Veríme, že je to skvelá príležitosť jednak pri stavaní ukázať, čo všetko sme sa vďaka skautingu naučili a ako to vieme zúročiť, ale aj že prezentovaním skautingu prilákame nových ľudí do našich radov. A predstav si, že to všetko sa stane aj práve vďaka Tebe, lákavé však? 🙂
Buď aj Ty pri zrode nových vecí v Slovenskom skautingu! Ak máš záujem – píš na dominika.silharova@skauting.sk

ZDIEĽAŤ