Posledná šanca prihlásiť sa na Protos a Trignis 2023!

Duchovno, Pozvánka
543
Foto: Pavol Ondrej

V týchto dňoch vrcholí prihlasovanie na obľúbené skautské akcie Protos a Trignis organizované našimi českými bratmi. Ide o unikátne akcie, ktoré spájajú skauting, duchovno a odvahu.

PROTOS

Protos je česká lesná škola, ktorá ponúka čas odpočinku, osobnej formácie a prehĺbenie osobnostného i duchovného života. Účastníkov vedie uchopiť hĺbky troch hlavných princípov skautingu a ponúka možnosti ako posunúť oddiely vodcov na novú úroveň. Cieľom tejto lesnej školy je tiež hľadanie kvalitných skautských tradícii a vhodných nových prístupov. Nejde však len o inkluzívnu možnosť pre kresťanov – je otvorená každému, kto túži hľadať najvyššiu Pravdu a Lásku.

Tento rok sa koná 18. – 27. augusta v základni Chvalov a 16. – 19. septembra pri Olomouci.

Bližšie informácie sa môžeš dozvedieť na tomto odkaze.

TRIGNIS

Trignis je celoštátne skautské vzdelávacie stretnutie ponúkajúce tri dni bohatého programu s rozmanitými workshopmi a prednáškami. Čakajú na Teba múdre skúsenosti rečníkov, spisovateľov, profesorov, historikov, no najmä skautov pôsobiacich v rôznych oblastiach. Trignis znamená „trojoheň.” Jeho cieľom je teda osvetliť cestu každého skauta ohňom troch hlavných princípov. 

Nenechaj si ujsť túto príležitosť a prihlás sa na Trignis, ktorý sa koná už 3. – 5. marca v Prahe. Kliknutím sem sa môžeš prihlásiť ešte dnes. 

ZDIEĽAŤ