Druhý ročník Skautského hackathonu v novom šate! /PRESUNUTÉ/

  Pozvánka, Rozvoj
1382
Foto: Roman Kortiš

SKAUTSKÝ HACKATON JE Z ORAGNIZAČNÝCH DÔVODOV PRESUNUTÝ NA BUDÚCI ROK 2023.

Koncom januára prebehol úspešný prvý ročník Skautského hackathonu a my vám s radosťou prinášame informáciu, že v decembri sa môžete tešiť na jeho druhý ročník! 

Skauton, alebo skautský hackathon, podporuje vznik kreatívnych nápadov na aktuálne témy, rozvíja diskusie o potenciáloch do budúcna, tentokrát sa však môžete tešiť aj na bloky zamerané na rozvoj seba, ale aj oddielu, zboru či inej skautskej jednotky. 

Prihlás sa aj ty!

Aj tento ročník so sebou prináša ďalšie výzvy v podobe zadaní, na ktorých riešení sa môžete spolupodieľať aj VY. Nemajte obavy, súťažiť sa bude v tímoch, takže na to rozhodne nebudete sami! Okrem iného bude pre každý tím dostupný aj mentor, ktorý bude pomocnou rukou pri práci na zadaniach. 

  1. REZERVUJ SI DÁTUM 9. – 11.12.2022
  2. VYPLŇ FORMULÁR 
  3. ZAPLAŤ ÚČASTNÍCKY POPLATOK 
  4. PRÍĎ A ZAŽI SKAUTON 

Miesto konania: Bučany – okres Trnava (Šľachtiteľská ulica 591/2)
Parkovanie v areáli je bezproblémové.

Na čo sa môžete tešiť?

  • Prednášky, workshopy a diskusie zamerané na osobný rozvoj, plánovanie s pohľadom na cieľ, prácu s programovou ponukou, ale aj bezpečnosť na internete vo wordpresse.
  • Horúca novinka + KVALITA! Tešiť sa tak môžete na priestor vytvorený aj pre vás, oddielové a zborové vodkyne a vodcov. Témy budú obohatené o strasti a radosti vychádzajúce z dát hodnotenia kvality oddielov a zároveň budete mať možnosť nazrieť do zaujímavých štatistík, ktoré nám z HK21 vyplynuli. 
  • Slávnostné odovzdávanie ocenenia TOP kvalitným oddielom za rok 2021, ktoré je krásnou bodkou za celým víkendom.  

Viac informácií už čoskoro!

predsedníčka Rady pre rozvoj
ZDIEĽAŤ