Poď na AQUA 2023!

Po dlhšej pauze sme sa opäť vrhli do príprav ďalšieho ročníka AQUA, medzinárodného jamboree s vodáckym programom! AQUA ponúka jedinečnú možnosť vyskúšať si plachtenie, splavovanie rieky či kanoistiku, ale aj mnoho suchozemských aktivít v príjemnom prostredí medzi skautskými kamošmi. Okrem účastníkov z iných slovenských zborov budeš mať možnosť spoznať skautov a skautky aj z rôznych krajín: minulého ročníka AQUA sa zúčastnili ľudia z Česka, Talianska, Írska, Maďarska a Španielska!

Ďalší ročník AQUA sa bude konať v termíne 24. – 30. 7. 2023 pri jednej z krásnych vodných plôch Slovenska. Účastníci musia mať aspoň 12 rokov (mladší po dohode s vedúcim AQUA) a taktiež musia vedieť plávať, keďže sa časť aktivít koná na vode.

Na príprave programu aj ďalších vybavovačkách usilovne pracujeme a už teraz sa tešíme, že sa budúci júl stretneme naživo a užijeme si AQUA 2023!

AQUA tím