Rozdávajte radosť spolu s Betlehemským svetlom na svojej vysnívanej trase. Vlakový rozvoz je po dvojročnej prestávke späť

  Pozvánka, Skauting
1432
Posádka na vlakovej trase Bratislava – Prievidza. Rok 2017. Foto: Marián Suvák

Vydajte sa na cestu vlakom spolu s Betlehemským svetlom a rozdávajte radosť na jednej z mnohých vlakových trás po celom Slovensku. Vlakový rozvoz je po dvojročnej prestávke späť a pevne veríme, že v celom svojom rozsahu.

Pre rok 2022 pripravujeme 25+ vlakových trás, na ktorých sa zúčastnia 3-členné skautské hliadky, aby na jednotlivých vlakových staniciach mohli odpaľovať Plamienok z Baziliky Narodenia Pána v Betleheme.

Presný harmonogram vlakových trás sa každoročne upravuje podľa aktuálne vydaného grafikonu a inak tomu nebude ani v tomto roku. Menšie, no i väčšie zmeny sa nám v tohtoročných úpravách nevyhli a preto môže dôjsť na niektorých vlakových spojenia aj k výraznejším posunom.

  • Vlakový rozvoz sa uskutoční v sobotu 17.12. 2022.

Vedúci posádky môže prihlásiť svoju troj člennú skupinku najneskôr do utorka 22. novembra 2022 prostredníctvom tohto formulára. Pri prihlasovaní prosím nezabudnite vypísať všetky potrebné údaje.

Priebeh prihlásenia

  • Prihlásenie hliadky na rozvoz Betlehemského svetla 2022 prostredníctvom formulára (do 22.11. 2022)
  • Uzavretie prihlasovania a zatriedenie prihlásených hliadok na jednotlivé vlakové trasy (do 24.11.)
  • Kontaktovanie prihlásených hliadok a zber údajov potrebných pre zabezpečenie prevozu (do 28.12.)
  • Hľadanie vlakových hliadok na pokrytie neobsadených trás

Upozornenie

Vzhľadom na zvýšený záujem o niektoré, zväčša hlavné trasy nepovažujte odoslanie formulára za prihlášku, ktorá vám účasť na vami želanej trase zaistí. O pridelení trasy budete informovaní e-mailom.

Nezabudnite

Považujte za tú pravú výzvu doniesť Svetlo pokoja a radosti niekam tam, kam sa len tak ľahko dostať nemôže!

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ