Prihláste sa na 18. ročník Radcovského fóra

  Pozvánka
2286

Štyri dni, sto radcov z celého Slovenska, množstvo zážitkov, dve slová – RADCOVSKÉ FÓRUM. Najväčšia slovenská akcia pre radcov sa uskutoční aj tento rok. Skvelé ukončenie leta a skvelý začiatok nového skautského roka – nezmeškaj to!

Čo je Radcovské fórum?

F-ormovanie – Radcovské fórum ti ponúkne množstvo inšpirácie do ďalšieho radcovania – zaujímavé a interaktívne prednášky, workshopy, nové informácie, skúsenosti a ešte oveľa viac.

O-riginalita – Radcovské fórum zažiješ len raz. Je jedinečným zážitkom, ktorý sa oplatí. Viac radcov na jednom mieste na Slovensku tento rok nestretneš.

R-adcovanie – Radcovské fórum je pre radcov družín a ich podradcov. Družina je srdcom zboru a radca je ten, kto ju dáva do pohybu. Prines nový vietor do plachiet vášho družinového života.

U-smev – Radcovské fórum je aj o množstve krásnych zážitkov, hier , zábavy a o stretnutí nových ľudí ale hlavne radosti zo skautingu a života.

M-otivácia – Radcovské fórum ťa namotivuje a rozprúdi v tebe energiu. Rozvíjaj sa ty a rásť bude aj tvoja družina.

Foto: Pavol Ondrej

KTO?

Radcovia a podradcovia vo veku od 14 do 17 rokov (vrátane), maximálne 6 účastníkov za zbor.

Radcovské fórum je jedinečná udalosť, ktorej sa môžeš zúčastniť iba raz. Neváhaj a prihlás sa čo najskôr a zaži radcovskú akciu roka.

Foto: Pavol Ondrej

Výnimka!

Ak si účastník minulého ročníka RF 2021 a dištančná forma ti neposkytla plnohodnotný zážitok, spravili sme pre teba výnimku a môžeš sa prihlásiť tento ročník znovu, aj keď máš 18 rokov.

KEDY?

15.-18.9. 2022 v Mošovciach (areál Drienok) 

Poplatok: 30/osoba

Radcovské fórum štartuje už 15. septembra, vo štvrtok večer, v Areáli Drienok Mošovce a končí 18. septembra v nedeľu doobeda. Pri prihlásení je možné si dopredu objednať tričko v cene 7 € (platí sa priamo na RF).

Ako sa prihlásiť?

Vyplnením online PRIHLÁŠKY. Prihlasovanie sa končí naplnením počtu 100 účastníkov alebo 15. augusta

Foto: Pavol Ondrej

Prečo?

Prečo by si to mal zažiť? Lebo sa to naozaj oplatí. Presvedčilo sa o tom už mnoho radcov a radkýň pred tebou. Je sa na čo tešiť!

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať na rf@skauting.sk.

Foto: Pavol Ondrej

 

predsedníčka Programovej rady Slovenského skautingu
ZDIEĽAŤ