Prihlás sa na programový kurz Vĺča+ 2022

Vedieš družinu, voj či roj vĺčat alebo včielok? Pracuješ pri tvorbe programu s príručkami napredovania alebo by si sa o nich a o práci s nimi chcel/a dozvedieť viac? Ak nevieš, ako pracovať s touto vekovou kategóriou a rozmýšľaš aké spestrenie by potreboval váš oddielový život, tak príď na kurz Vĺča+.

Kurz je určený pre dlhoročných vodcov, ale aj nováčikov, ktorí potrebujú nabrať inšpirácie pre prácu s vĺčatami a včielkami. Počas zábavných workshopov, akčných blokov či interaktívnych prednášok sa dozvieš veľa nového, naučíš sa ako pracovať s programovou ponukou pre túto vekovú kategóriu a môžeš zdieľať aj svoje nápady a skúsenosti.

Máme pred sebou už 7. ročník kurzu Vĺča+, na ktorom môžeš byť aj ty! Ak máš aspoň 15 rokov, chuť vzdelávať sa v tvorbe programu pre vĺčatá a včielky a máš aj voľný víkend 25. – 27. marca 2022, tak vyplň prihlášku.

Základné info o kurze:

• Dátum: 25 – 27. marec 2022
  • Miesto: Zubák
  • Cena: 15€
  • Prihlasovanie do 13. marca 2022

Ak máš akékoľvek otázky týkajúce sa kurzu, napíš nám na cecka@skauting.sk.

Tešíme sa na teba!

predsedníčka Programovej rady Slovenského skautingu