Novinky v Skautskom inštitúte na Slovensku

Milí naši, rok 2022 začíname v plnom prúde – téma občianskeho aktivizmu je nesmrteľná, pritom tak málo rozoberaná! Čo znamená byť občanom v demokratickej krajine a ako to celé súvisí s prosperitou nášho okolia?

Chytáte sa na pojmy, ako je online bezpečnosť, projektové riadenie, či journaling? Na Hackhatone bude mať SÍ-čko celý blok, tak si ho nenechajte ujsť!

Chcete vedieť viac?

Januárovo-Februárový program

HACKNI SEBA (ROZVOJ)

Poďme sa teda spolu nakopnúť a inšpirovať na skautskom hackathone – Hackni seba, Hackni skauting!

LOKÁLNA POLITIKA

S viceprimátorkou Bratislavy a skautkou Lenkou Plavuchovou (Veľkou Búrkou) budeme diskutovať o lokálnom aktivizme: aj malé zmeny v našom okolí môžu viesť k veľkým zmenám v meste, krajine aj spoločnosti.

Viac info už čoskoro na našej FB stránke!

(ZO)BUĎ V SEBE SI

Dávame do éteru ďalší apel na jedinečnú novoročnú príležitosť! Rozmýšľate, že by ste posunuli svoje dobrovoľníctvo na iný level? V SI na Slovensku sa môžete stať všetkým!

• Viac info tu.

Skautský inštitút na Slovensku je platforma, kde sa prelínajú hodnoty skautského hnutia s témami, ktoré rezonujú v spoločnosti a v miestnych komunitách. Cielene sa zameriava na také trendy a témy, ktoré majú v sebe potenciál pozitívne rozvíjať Slovenský skauting.