Novinky v Skautskom inštitúte na Slovensku

  Pozvánka
1226

I keď to tak príliš nevyzerá, zima klope na dvere! A nielen ona, ale aj fantastický program Inštitútu. Na začiatok sa stratíte a opäť nájdete vo workshope organizovanom v spolupráci s Demagog.sk. V polovici mesiaca plánujeme diskusiu na tému, ktorá spája a rozdeľuje milióny ľudí po celom svete. Chcete vedieť viac ? Čítajte nižšie!

Decembrový program

WORKSHOP: NA SCHOVÁVAČKU S INFORMÁCIAMI

  • Streda 1. december o 18:00, Kalab Bratislava

Zmluva obce k novému ihrisku; zisky a majitelia firiem; súdne rozhodnutia; vlastníci budov, okolo ktorých človek chodí: na webe nájdete všetko – len treba vedieť kde. A, samozrejme, ako. Myslíte si, že viete googliť ako profík? Ani nie? Tak sa prihláste! Zaregistrujte sa dopredu cez FORMULÁR. (Workshop vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu prebehne v režime OP, o prípadných zmenách budeme informovať zaregistrovaných účastníkov.)

DISKUSIA: O(Č)KOM NA VÍRUSY (PRIPRAVUJEME)

Očkovanie proti vírusu COVID-19 je aktuálne veľmi kontroverznou témou. Neveríte vakcínam, či stále váhate? Chápeme vás. Čakáte na tretiu dávku? Rozumieme i vám. Dôvera sa buduje postupne, sama sa však nepostaví. Odniekiaľ začať musíme.

  • Touto diskusiou nemienime ľudí rozdeľovať, ale spájať v záujme jediného cieľa: zdravia nás všetkých.

Čo nového pod pokrievkou

(zo)Buď SI!

Zaujala vás činnosť SI? Chceli by ste vedieť, ako sa organizujú eventy, píšu projekty, ako sa komunikuje na profesionálnej úrovni, či vytvára kvalitné PR? Máte nejaký čas navyše a neviete, ako ho kvalitne využiť? Odpovede máte na dosah, už len stačí kliknúť SEM!


Skautský inštitút na Slovensku je platforma, kde sa prelínajú hodnoty skautského hnutia s témami, ktoré rezonujú v spoločnosti a v miestnych komunitách. Cielene sa zameriava na také trendy a témy, ktoré majú v sebe potenciál pozitívne rozvíjať Slovenský skauting.