Sympózium 2021 je za rohom

  Pozvánka
956

Už len necelé dva týždne zostávajú do šiesteho ročníka Sympózia. Si pripravený na ďalšiu vlnu top, pestrého a aktuálneho?

Sympózium je už za dverami a my sa nevieme dočkať. Od posledného článku s informáciami však došlo k niekoľkým veľkým zmenám, tak si ich tu zhrňme:

  • Sympózium bude v Bratislave (v Mediálnom centre na Nevädzovej 5).
  • Pri vstupe sa budeš musieť preukázať ukončeným očkovaním.
  • Všetky bloky budú streamované aj online.
  • Organizačný tím nezabezpečuje ubytovanie v Bratislave ani jedlo (iba malé občerstvenie a dobrú kávu).
  • Prednášky budú prebiehať v piatok večer a celú sobotu.
  • Na prednášky bude predbežné prihlasovanie (z dôvodu obmedzenej kapacity sál).
  • Sympózium je zadarmo (resp. za dobrovoľný príspevok).

Okrem klasických sobotných blokov ťa počas víkendu čakajú tri veľké diskusie. V piatok sa budeš môcť spýtať Náčelníctva otázky, ktoré ti už dlho nedajú spávať. V sobotu pred obedom si môžeš vypočuť debatu o divadle, ako ho ovplyvnila korona a s čím momentálne najviac zápasí a večer sa môžeš tešiť na rozpravu o náboženstve so zástupcami z rôznych náboženských komunít. V piatok už tradične prebehne niekoľko workshopov a možno opäť príde kúzelník. Nechajme sa prekvapiť.

Jednou z veľkých noviniek tohtoročného Sympózia je aj spolupráca so Skautským Inštitútom. V priebehu soboty sa môžeš zúčastniť až na troch blokoch organizovaných práve v spolupráci so Skautským Inštitútom.

Sympózium bude tento rok špeciálne. Verím, že napriek všetkým zmenám sme vyskladali kvalitný program a počas víkendu nebude núdza o inšpiratívne rozhovory, aktuálne témy či zaujímavé podnety. Tak príď (alebo sa pripoj) a dovoľ, nech ťa Sympózium 2021 dostane!

Členka Náčelníctva pre oblasť Hierarchia, Procesy a Dokumenty
ZDIEĽAŤ