Sympózium je späť!

  Pozvánka
904

Po skoro dvojročnej nedobrovoľnej pauze sa Sympózium vracia späť do Nového Mesta Nad Váhom a ty by si mal byť pri tom!

Čo o Sympóziu napísať? Po siedmych rokoch, ktoré uplynuli od vzniku tejto myšlienky a piatich úspešných ročníkoch, už bolo všetko povedané a každý v SLSK tuší, o čo sa na Sympóziu jedná. Ak ste tu však náhodou noví, Sympózium sa už po siedmy krát pokúsi priniesť svoje tradične pestré, top a aktuálne témy nielen zo skautingu do uší skautských vodcov a dobrovoľníkov.

Tento rok budeme mať možnosť sa stretnúť v opäť trochu iných priestoroch. Po školských chodbách a žilinskej Staničke sa tento raz Sympo odohrá v kultúrnom centre v Novom Meste Nad Váhom. Okrem tejto zmeny však zostávame u tradičného konceptu. Môžete sa tešiť na diskusie a prednášky, workshopy či Portvišov legendárny kvíz. Samozrejme bude aj tradičné Sympokino, čajovňa a ďalšie sprievodné aktivity. Aby však nebolo všetko po starom, môžete sa tešiť na pár noviniek, ale o tom sa dozviete v pravý čas.

Pokiaľ ešte nemáš plány na 8. — 10. október, si už zaočkovaný (poprípade plánuješ v tom čase už byť) a chceš si urobiť víkendový výlet do Nového Mesta Nad Váhom, tak neváhaj. Zober svojho skautského brata alebo sestru a poďte na Sympóziu stretnúť starých skautských kamošov, ktorých ste už celú večnosť nevideli.

  • Kúp si lístok a nechaj sa uniesť na vlne top, pestrého a aktuálneho.

P.S.: ak by si mal chuť pomôcť ako staffák, ozvi sa nám na sympotaci@skauting.sk.

Členka Náčelníctva pre oblasť Hierarchia, Procesy a Dokumenty
ZDIEĽAŤ