Prihláste sa na 17. ročník Radcovského fóra

  Pozvánka
2684

Štyri dni, sto radcov z celého Slovenska, množstvo zážitkov, dve slová. Radcovské fórum. Najväčšia slovenská akcia pre radcov sa tento rok uskutoční. Skvelé ukončenie leta a skvelý začiatok nového skautského roka – nezmeškaj to!

Čo je Radcovské fórum?

F-ormovanie – Radcovské fórum ti ponúkne množstvo inšpirácie do ďalšieho radcovania –zaujímavé a interaktívne prednášky, workshopy, nové informácie, skúsenosti a ešte oveľa viac.
O-riginalita – Radcovské fórum zažiješ len raz. Je jedinečným zážitkom, ktorý sa oplatí. Viac radcov na jednom mieste na Slovensku tento rok nestretneš.
R-adcovanie – Radcovské fórum je pre radcov družín a ich podradcov. Družina je srdcom zboru a radca je ten, kto ju dáva do pohybu. Prines nový vietor do plachiet vášho družinového života.
U-smev – Radcovské fórum je aj o množstve krásnych zážitkov, hier , zábavy a o stretnutí nových ľudí ale hlavne radosti zo skautingu a života.
M-otivácia – Radcovské fórum ťa namotivuje a rozprúdi v tebe energiu. Rozvíjaj sa ty a rásť bude aj tvoja družina.

Radcovské fórum 2018. Foto: Pavol Ondrej

KTO?

Radcovia a podradcovia vo veku od 14 do 17 rokov (vrátane), maximálne 6 účastníkov za zbor.

Radcovské fórum je jedinečná udalosť, ktorej sa môžeš zúčastniť iba raz. Neváhaj a prihlás sa čo najskôr a zaži radcovskú akciu roka.

KEDY?

  • 16. – 19. 9. 2021, Mošovce (areál Drienok)
  • Poplatok – 27 €/osoba

Radcovské fórum štartuje už 16. 9., vo štvrtok večer, v areáli Drienok Mošovce a končí v nedeľu doobeda. Pri prihlásení je možné si dopredu objednať tričko v cene 7 € (platí sa priamo na RF).

Radcovské fórum 2019. Foto: Vladimír Ambróz

Ako sa prihlásiť?

  • Vyplnením online dotazníka na tejto stránke: PRIHLÁŠKA  do 20. augusta.

Poznámka: Každý účastník sa pri príchode na akciu bude musieť preukázať platným negatívnym testom na ochorenie COVID-19 alebo potvrdením o očkovaní proti tomuto ochoreniu, ktoré bolo vykonané najmenej 21 dní pred začiatkom akcie. Očkovanie odporúčame všetkým účastníkom.

Prečo?

Prečo by si to mal zažiť? Lebo sa to naozaj oplatí. Presvedčilo sa o tom už mnoho radcov a radkýň pred tebou. Je sa na čo tešiť!

Radcovské fórum 2017. Foto: Pavol Ondrej

predsedníčka Programovej rady Slovenského skautingu
ZDIEĽAŤ