Zahraničie z pohodlia táboriska

  Pozvánka
566

Chceš získať nových zaujímavých kamošov zo zahraničia? Nevieš čo s letom a nemáš odvahu organizovať zahraničnú expedíciu? Stáva sa váš tábor rutinou? Presvedč oddiel a prihláste sa do ISCS! Získajte nezameniteľnú zahraničnú skúsenosť z pohodlia vášho táboriska.

Že netušíš čo je ISCS? Nikdy si o tom nepočul? ISCS alebo International Scout Camp Slovakia. Áno, tušíš správne, má v tom prsty Zahraničná rada. Ako každý rok, Zahraničná rada ponúka jedinečnú príležitosť prijať na svoj tábor skautov z Európy. Je to jedna z najjednoduchších možností ako zažiť medzinárodný rozmer skautingu, spoznať nových kamošov a získať na skauting úplne nový pohľad.

Tento rok je samozrejme plný neistoty. Nikto nevie ako bude leto vyzerať. Avšak ak chceš zažiť trochu zahraničného skautingu aj z domova, toto je najlepší spôsob. Nikam nebudete musieť cestovať, zahraničie príde za vami. Najlepšie na tom je, že je na dohode medzi tebou a zahraničnými skautami ako to bude prebiehať a za akých podmienok sa môžu zúčastniť vášho tábora.

Možno si hovoríš, že máš stále ešte čas, tábor je predsa ešte v ďalekom neznáme. Mýliš sa, nikdy nie je dosť skoro začať pracovať na tom, aby sa budúcoročný tábor stal výnimočným a netradičným. Máš šancu zlepšiť svoje schopnosti komunikácie v angličtine, doplniť herný repertoár o nové zaujímavé aktivity, okoštovať nové táborové jedlá a zároveň to všetko môžeš umožniť aj ostatným na tábore.

Ak ťa ponuka zaujala, vyplň tento krátky formulár so základnými informáciami a my ho s ostatnými pošleme zahraničným skautským skupinám. Neváhaj, spoznať nových skautov nikdy nebolo jednoduchšie! Čas máš iba do 30. novembra!

Časopis Médium
Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ