Zahraničie z pohodlia táboriska

Chceš získať nových zaujímavých kamošov zo zahraničia? Nevieš čo s letom a nemáš odvahu organizovať zahraničnú expedíciu? Stáva sa váš tábor rutinou? Presvedč oddiel a prihláste sa do ISCS! Získajte nezameniteľnú zahraničnú skúsenosť z pohodlia vášho táboriska.

Že netušíš čo je ISCS? Nikdy si o tom nepočul? ISCS alebo International Scout Camp Slovakia. Áno, tušíš správne, má v tom prsty Zahraničná rada. Ako každý rok, Zahraničná rada ponúka jedinečnú príležitosť prijať na svoj tábor skautov z Európy. Je to jedna z najjednoduchších možností ako zažiť medzinárodný rozmer skautingu, spoznať nových kamošov a získať na skauting úplne nový pohľad.

Tento rok je samozrejme plný neistoty. Nikto nevie ako bude leto vyzerať. Avšak ak chceš zažiť trochu zahraničného skautingu aj z domova, toto je najlepší spôsob. Nikam nebudete musieť cestovať, zahraničie príde za vami. Najlepšie na tom je, že je na dohode medzi tebou a zahraničnými skautami ako to bude prebiehať a za akých podmienok sa môžu zúčastniť vášho tábora.

Možno si hovoríš, že máš stále ešte čas, tábor je predsa ešte v ďalekom neznáme. Mýliš sa, nikdy nie je dosť skoro začať pracovať na tom, aby sa budúcoročný tábor stal výnimočným a netradičným. Máš šancu zlepšiť svoje schopnosti komunikácie v angličtine, doplniť herný repertoár o nové zaujímavé aktivity, okoštovať nové táborové jedlá a zároveň to všetko môžeš umožniť aj ostatným na tábore.

Ak ťa ponuka zaujala, vyplň tento krátky formulár so základnými informáciami a my ho s ostatnými pošleme zahraničným skautským skupinám. Neváhaj, spoznať nových skautov nikdy nebolo jednoduchšie! Čas máš iba do 30. novembra!