Hľadáme oddielových a zborových vodcov pre tvorbu novej Tee-pee vízie

  Pozvánka, Technológie
1209

Rada pre rozvoj sa rozbieha a potrebuje aj tvoju pomoc! Hľadáme členov Slovenského skautingu, ktorí zastávajú funkciu zborového, alebo oddielového vodcu, aby nám pomohli nasmerovať interný systém Tee-pee tým správnym smerom. Poď sa stať členom fokusovej skupiny!

Jedným z prvých cieľov, ktoré sme si určili za veľmi nutné a potrebné, je vytvorenie komplexnej vízie systému Tee-pee. Vízia bude presne špecifikovať kam chceme v najbližších rokoch tento systém dostať v rámci jeho funkčnosti tak, aby bol dobrým a prijateľným nástrojom rovnako pre národnú aj zborovú úroveň.

Aby sme mohli efektívne pracovať na tejto vízii, potrebujem zapálených oddielových a zborových vodcov, ktorí majú chuť priložiť ruku k dielu a zúčastniť sa online stretnutia, ktoré sa bude predbežne konať 5.12. 2020 v poobedných hodinách.

Si zborový, alebo oddielový vodca/vodkyňa?

  • Poznáš Tee-pee?
  • Používaš ho?
  • Máš nápady na jeho vylepšenie?
  • Máš nápady na nové funkcie, ktoré by ti uľahčili život?

Ak si aspoň na jednu z týchto otázok odpovedal/a áno, tak sa prihlás formulárom, ktorý nájdeš na TOMTO LINKU a my ťa budeme následne kontaktovať.

Formulár je potrebné vyplniť do 17.11.2020 a počet miest za našim virtuálnym okrúhlym stolom je obmedzený. Na čo ešte čakáš?

Teším sa na to, ako spoločne vytvoríme víziu systému Tee-pee a tak prispejeme k jeho systematickému posunu a zlepšeniu pre nás všetkých.

Predsedníčka Rady pre rozvoj Slovenského skautingu
ZDIEĽAŤ