Podujatia a novinky v Skautskom inštitúte

  Pozvánka
1201

Žijeme nespútané časy. Momentálna situácia nás núti konať, samota nás núti myslieť. Zamysleli ste sa nad tým, ako veľmi ovplyvňujeme naše okolie a prírodu? Akú silu má názor jednotlivca? Čo je to rovnosť – medzi ľuďmi, medzi partnermi, medzi pohlaviami? 

V Skautskom inštitúte sa vám pokúsime počas júna tieto otázky zodpovedať.

Trvalo udržateľná architektúra – online diskusia 10.6. o 20:00

Čo sú to pasívne domy a má vôbec zmysel obnovovať tie tradičné? Aké miesto zastávajú prírodné materiály v modernej architektúre? Diskusiu pripravujeme v spolupráci so Slovenským centrom pre komunikáciu a rozvoj.

Letom svetom rovnosti – online workshop 16.6. o 18:30

Čo je to vlastne rodová rovnosť? A ako do nej vidí Slovenský skauting? Je vôbec potrebné s týmito otázkami pracovať v rámci programu? Prihlás sa na workshop a dostaneš odpoveď.

Vychutnaj SI  – Leháro 21.6 v Medickej záhrade o 16:00

Vychutnaj SI Svetový deň hudby spolu so Skautským inštitútom. Bude sa hrať, spievať, piknikovať a rozprávať!

A aké tipy či novinky na sledovanie ti odporúčame?

SI newsletter, ktorý sa jednoznačne oplatí sledovať. Stačí, ak otvoríš link a dáš nám subscribe. Neujde ti tak žiadne z plánovaných podujatí.

Náš youtube kanál síce novinkou nie je, ale taktiež sa ho jednoznačne oplatí sledovať. Môžeš na ňom nájsť záznamy z diskusií, ktoré sme zorganizovali. A kto vie, možno objavíš aj zaujímavé námety na činnosť do družiny či oddielu.

#SiNaSlovensku

Projektová koordinátorka, 1. zbor Bratislava
ZDIEĽAŤ