Krásna príroda, bohatá kultúra a zážitok na celý život

  Pozvánka
888
Foto: worldscoutmoot.ie

ScoutMoot v Írsku sa blíži viac a viac a my sa nevieme dočkať! Prihlasovanie sme spustili, prví účastníci sa prihlásili a čo nám ešte chýba? Ešte viac účastníkov!

Írsko volá a aj náš organizačný tím volá všetkých roverov, dospelých skautov a všetkých, ktorí majú chuť zažiť niečo nové, cestovať a spoznať svetový skauting, do nášho kontingentu.

Moot je rozmanitý jeho štruktúrou. Všetkých čaká prvý putovný týždeň, kde sa zoznámia s tamojšou kultúrou, zvykmi a ich výdrž preverí príroda. Po náročnom putovnom týždni sa spoločne všetci stretnú v centrálnom campe, kde bude pokračovať program zameraný na ciele udržateľného rozvoja, globálne občianstvo, prírodu, priateľstvá ale aj rôzne diskusie a na záver párty.

Kedy presne sa Scout Moot koná?

  • 19. až 29.7. 2021

A kde?

  • V Írsku

Kto sa môže prihlásiť?

  • Všetci od 18 do 25 rokov

Čo ak ste starší?

  • Môžete sa prihlásiť ako IST (International service team) a pomôžete tak k celému chodu mootu. O žážitky a zábavu neprídete, tá je vždy zaručená.

Veríme, že sa aj vy chcete k nám pridať. Môžete nás sledovať na facebooku ako @SLOVAKcontingent alebo nám napísať na mail scoutmoot@skauting.sk.

Tešíme sa na každého nového člena kontingentu a spoločné zážitky!