Registrácia na AQUA 2020 je v plnom prúde! Nepremeškajte účastnícky poplatok za zvýhodnenú cenu!

  Pozvánka
1118

Láka vás a váš oddiel čaro vodného skautingu? Chcete zažiť nové dobrodružstvá? Radi spoznávate skautov z iných slovenských miest alebo cudzích krajín? Rozmýšľate nad tým, že ďalší tábor by ste spravili trochu „netradične“? Aqua je na to ako stvorená!

Už toto leto sa 19. – 25. júla na Liptovskej Mare odohrá ďalší ročník medzinárodného jamboree s vodno-skautským programom AQUA 2020, ktorá už 9. ročník prináša možnosť vyskúšať si program, ktorým vodáci žijú.

Týždeň bude nabitý akčným programom a lákavými vodáckymi aktivitami. Naučíte sa nové zručnosti ako je plachtenie či plavba na kanoe. Nebudú to však len obyčajné radovánky na vode, ale zážitkové aktivity, pri ktorých neostanú vaše šatky v suchu. Zábavu si užijete pri splavovaní rieky, lezeckých aktivitách a v programe samozrejme nebude chýbať turistika či workshopy podľa vášho gusta. 🙂

  • Registrácia a viac info nájdete na stránkach www.aqua.sk.

Registrovať sa môžu 10 členné skupiny ( 9 účastníkov + dospelý vedúci skupiny).

Registrovať sa môžu rovnako všetci odvážlivci, ktorí radi zažijú atmosféru medzinárodnej akcie z druhej strany – prihláste sa do staffu a staňte sa spolutvorcami vodáckeho jamboree 2020!

Tak neváhajte dlho, máme s Vami veľké plány, pretože sa spoločne pokúsime o prebudenie Atlantídy, ale aj odvahu, vášne a silu v nás.

Navyše účastnícky poplatok za nižšiu cenu (150 eur) je len do polovičky marca!

Tešíme sa na Vás!

Váš aqua tím

ZDIEĽAŤ