Program Skautského inštitútu vo februári

Prinášame vám info o najbližších februárových podujatí Skautského inštitútu na Slovensku v Prešove a v Bratislave

SI Povedz: Alkohol a skauting Prešov

• 18. februára o 17:30 v Čukoláde

Na jeseň 2019 otvorilo Sympózium otázku, ktorá vyvolala v Slovenskom skautingu mnoho otáznikov… Ako je to s alkoholom a podujatiami? Patrí pohár šampanského na prípitok skautského plesu? Alebo čo také čapovanie na podujatí síce len pre dospelých, ale s tagom „skautské“?

Náčelníctvo SLSK nechce tému ani zamiesť pod koberec, ani vyhlásiť konečný úzus bez toho, aby sa najprv spýtalo členov SLSK. Preto prichádzame s konceptom otvorenej diskusie, kde ste všetci vítaní. Príďte povedať svoj názor, podeliť sa. Spolu tak nadviažeme na prvú diskusiu, ktorá sa konala na Sympóziu 2019.

Diskusia: O voľbách a rozhodovaní s Michalom Vašečkom (Bratislava)

• 26. februára o 18.30 v Kalabe

Parlamentné voľby sa blížia a rozhodnúť sa, komu dať svoj hlas, je veľmi dôležité. Príďte vo volebnom týždni na diskusiu so sociológom Michalom Vašečkom, zavolajte aj kamarátov či súrodencov a postavme sa spoločne k voľbám zodpovedne.

• Hosť: Michal Vašečka
  • Moderátor: Pavol Šveda

Sleduj #SiNaSlovensku na sociálnych sieťach, a ostaň v obraze!