Prihláste sa na 15. ročník Radcovského fóra

  Pozvánka
2754

Štyri dni, sto radcov z celého Slovenska, množstvo zážitkov, dve slová. Radcovské fórum. Najväčšia slovenská akcia pre radcov bude mať tento rok jubilejný 15. ročník. Skvelé ukončenie leta a skvelý začiatok nového skautského roka. Nezmeškaj to!

Čo je Radcovské fórum?

F-ormovanie – Radcovské fórum ti ponúkne množstvo inšpirácie do ďalšieho radcovania –zaujímavé a interaktívne prednášky, workshopy, nové informácie, skúsenosti a ešte oveľa viac.
O-riginalita – Radcovské fórum zažiješ len raz. Je jedinečným zážitkom, ktorý sa oplatí. Viac radcov na jednom mieste na Slovensku tento rok nestretneš.
R-adcovanie – Radcovské fórum je pre radcov družín a ich podradcov. Družina je srdcom zboru a radca je ten, kto ju dáva do pohybu. Prines nový vietor do plachiet vášho družinového života.
U-smev – Radcovské fórum je aj o množstve krásnych zážitkov, hier , zábavy a o stretnutí nových ľudí ale hlavne radosti zo skautingu a života.
M-otivácia – Radcovské fórum ťa namotivuje a rozprúdi v tebe energiu. Rozvíjaj sa ty a rásť bude aj tvoja družina.

KTO?

  • Radcovia a podradcovia vo veku od 14 do 17 rokov (vrátane), maximálne 6 účastníkov za zbor.
  • Radcovské fórum je jedinečná udalosť, ktorej sa môžeš zúčastniť iba raz. Neváhaj a prihlás sa čo najskôr a zaži radcovskú akciu roka.

KEDY?

  • 12. – 15. 9. 2019, Slovenský raj – Podlesok
  • Poplatok – 27 €/osoba

Radcovské fórum štartuje už 12. 9., vo štvrtok večer v Slovenskom raji v areáli Podlesok a končí v nedeľu doobeda. Pri prihlásení je možné si dopredu objednať tričko v cene 7 € (platí sa priamo na RF).

Ako sa prihlásiť?

  • Vyplnením online dotazníka na tejto stránke: PRIHLÁŠKA do 15. augusta.

Prečo?

Prečo by si to mal zažiť? Lebo sa to naozaj oplatí. Presvedčilo sa o tom už mnoho radcov pred tebou. Je sa na čo tešiť.

Foto: Pavol Ondrej