90 rokov s ľaliou v Martine

  Pozvánka
271

37. zbor Fatran z Martina pozýva na oslavy 90. výročia od vzniku skautingu v ich meste. Už 1. júna odštartuje dvojdňový lákavý a pestrý program.

Tak, ako uplynulý rok, aj rok 2019 so sebou prinesie hneď niekoľko podstatných udalostí a významných historických výročí, ktoré sa oplatí pripomenúť. Koniec koncov hovorí sa, že kto nepozná históriu je odsúdený ju opakovať. 500 rokov od historickej plavby okolo Zeme, 80 rokov od vypuknutia druhej svetovej vojny, 100 rokov od založenia Československého červeného kríža, 50. výročie ako Neil Armstrong vystúpil na povrch Mesiaca.

Niektoré výročia si pripomíname so smútkom iné s radosťou a my prinášame to veselé. 90 rokov s ľaliou v Martine. Áno, pred 90timi rokmi vznikli prvé skautské oddiely v našom meste. Preto sme pripravili pre Vás pestrý program – orientačný pretek  s troškou skautskej praxe, výstavu k výročiu, rôzne workshopy, divadelné predstavenie, escape room, juniáles či slávnostnú vatru. Tak neváhajte a príďte s nami osláviť, že už 90 rokov šírime skautského ducha. Tešíme sa aj na teba – stačí kliknúť sem.

ZDIEĽAŤ